+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Program Arşivi Bölümünden OkulSoft (4.1) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  casusserhat
  Yeni Üye

  OkulSoft (4.1)

  OkulSoft (4.1) Forum Alev
  OkulSoft (4.1)

  Programının Özellikleri:

  OkulSoft ile Belge ve Raporlarınızı istediğiniz yazıcıdan basabilirsiniz. LAZER, DESKJET yada DOTMATRIX hiç farketmez. Her yazıcı için ayrı ayarlar gerektirmez. Herşey otomatik. Karne, Diploma, Taktir ve Teşekkür belgeleri için bir defa ayar yaparsınız ve sürekli kullanırsınız...

  Öğrenci Not Girişi, Excel`e Bilgi Aktarımı, Karne, Ara Karne, Diploma, Taktir/Teşekkür Belgesi, Üstün Başarı Belgesi, Onur Belgesi, Not Çizelgesi, Sınıf Geçme Defteri, Diploma Defteri, Taşımalı Eğitime Tam Destek, Diploma Kayıt Örneği, Toplu Nakil Gönderme, Toplu Nakil İsteme, Meis Formu Bilgileri, Yıllara Göre Öğrenci Yaş Grupları Listesi, Şube Mevcutları, Sınıf Listeleri, Resimli Sınıf Listesi, Ağırlıklı Yıl Sonu Başarı Notları, Meslek Lisesi, Çok Programlı Lise, Yabancı Dil Ağırlıklı Liseler için Ağırlıklı Not Çizelgesi, Öğrenci Belgesi, Öğrenim Belgesi, Ş.Ö.K Değerlendirme Raporları, Devamsızlık Raporları, Çarsaf Not Fişleri, Ders Not Fişleri, Kanaat Not Fişleri, Sınıf Başarı Analizi, Veli-Anne-Baba Listeleri, Taşımalı Eğitimde Okuyanların Listesi, Yatılı-Pansiyonlu Okuyanların Listesi, Yöneltme Listeleri, Öğretmen Listeleri ve müfredata uygun tüm belge ve listelerin tek tuşla basımı.

  İstanbul Yazılım, OkulSoft ile tek çatı altına üç program birden sığdırmıştır. Dolayısıyla bu programa sahip olan okullar, aslında üç programa birden sahip olmuş olurlar.

  OkulSoft`u kullanan okullar, Öğrenci Yöneltme ve Diploma Basma Programlarına ayrıca para ödemezler. Yöneltme ve Diploma Basma programları OkulSoft`un içinde ücretsiz olarak dağıtılırlar.

  OkulSoft Enterprise = Karne Programı + Diploma Programı + Yöneltme Programı

  >>BUYRUN<< 2. 2
  bilgisor
  Yeni Üye
  indirdiğim programlar sitesine bağlanıyor bu nasıl &#231;&#246;z&#252;lecek. teşekk&#252;rler.

 3. 3
  ibrahimkarakaya
  Yeni Üye
  rapidde dosya bulunamadı diyor..

 4. 4
  skorsky290
  Yeni Üye
  paylaşım için teşekkürler
  gerçegi lazım varmı

+ Yorum Gönder
okulsoft lise