+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Program Arşivi Bölümünden JitBit Macro Recorder 3.64 ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  DDeBBuS
  Emekli

  JitBit Macro Recorder 3.64

  JitBit Macro Recorder 3.64 Forum Alev
  JitBit Macro Recorder 3.64

  JitBit Macro Recorder benim yeni farkettiğim çok değişik ve kaliteli programlardan birisi arkadaşlar.

  JitBit Macro Recorder ile Klavye ile yazdıklarınızı, mouse hareketlerinizi kaydedebilirsiniz. Kaydetmiş oldunuz aktivitelerinizi sabit diskinize ve exe dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

  Örneğin sistemi kapatma işlemini kaydediyorsunuz: Başlat menüsüne tıkladınız, oradan kapatma komutunu verdiniz; Windows XP kullanıyorsanız çıkan pencereden Bilgisayarı Kapat komutuna tıkladınız. Bunu bir kere kaydettiğinizde tekrar çalıştırabilir ve bununla zaman kaybetmezsiniz. Tabii ki sistem kapatmak zor birşey değil ve Alt+F4 bileşimi daha kolay; velâkin sisteminiz açıldığında art arda başlattığınız 5-6 yazılımı ve bu yazılımların ilk yapmaları istediğiniz işlemleri kaydettiğinizde hayatınızın ne kadar kolaylaşacağını tahmin edebilirsiniz.

  Veya bilgisayarınızın modemini internete girerek resetlediğinizi düşünün. Resetleme işlemini gerçekleştirinceye kadar kaç kere mouseyi tıklıyorsunuz ve kaç işlem yapıyorsunuz?

  Bu işleri bir komutla yapmayı eminim arzu edersiniz. Siz hazırladığınız *.exe dosyasını tıklayın program sizin yerinize otomatik Modeminizi resetlesin. Tabi buna örnek daha fazla çıkarılabilir.

  Proğramı indirip kullanmaya başlamadan önce Yazdığım bu son bilgiyi okumadan geçmeyin. Çünkü programı çalıştırıp bir komut dosyası hazırladım. Yaptığım eylemde iki tane resim vardı Masaüstünde. komut dosyası hazırlama bitti. ve ben daha sonra iki resmi masaüstünden sildim. Son olarak o hazırladığım komut dosyasını çalıştırdım. Sildiğim resimlerin yerine yerleşen iki farklı dosya vardı. ve benim hazırladığım o komut dosyası resim gibi algıladığı o iki dosyayı silmeye başladı. :(

  Tabi buna dikkat ederek dosya yerlerini değiştirmemenizi şiddetle tavsiye ederim.

  Boyut: 2.63 MB
 2. 2
  harmemre
  Yeni Üye
  jitt bitt macro recorder 3.64 indiremiyorum

 3. 3
  tohumluk
  Yeni Üye
  ya ben indirdim giriyodum daha giremiyrm

+ Yorum Gönder
jitbit macro recorder