+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Bilgisayar Dünyası ve Program Arşivi Bölümünden Folder Lock Programını Hemen Şimdi İndir , Yükle , Download ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  seko
  Üye

  Folder Lock Programını Hemen Şimdi İndir , Yükle , Download

  Folder Lock Programını Hemen Şimdi İndir , Yükle , Download Forum Alev
  Folder Lock Programını Hemen Şimdi İndir , Yükle , Download
  Folder Lock 7.png
  indir...
  Dosya şifrelemeye yarayan çok kaliteli bi program tavsiye ederim. 2. 2
  veysell
  Üye
  Folder Lock yazılımı ile sabit sürücünüzdeki tüm klasörlere, dosyalara, resimlere, dökümanlara ve aklınıza gelebilecek her türlü dosyaya kilit koyabilirsiniz. İsterseniz yazılımın kendi oluşturduğu bir kasaya çok önemli dosyalarınızı atabilir ve insanların görmesini engelleyebilirsiniz. Yazılım şifreleme işlemini 2 saniyede yapacak kadar iddialı ve hızlı. Tek bir fare tıklaması ile şifreleme yapabilecek kadar da basit.
  Dosyaları şifreleme işleminde DOS altından dahi açılmıyor, üstelik sistem kendiliğinden açılıp kapansa bile her seferinde kendiliğinden şifre koruması devreye giriyor. Hem flaş diskleri hemde disket sürücüsünü şifreleyebilme özelliği de bulunuyor. Desteklediği dosya formatları; FAT16, FAT32, NTFS, EFS.

  http://rapidshare.de/files/22768998/Folder_Lock_5.5.7.rar.html

 3. 3
  devilman679
  Özel Üye
  ellerine saglık güzel program

 4. 4
  Hasan
  Özel Üye
  Sanmıyorum , Her Zaman Aldığım Kaynaktan Faydalanarak Ekledim.

  Bu güne kadar virüs bahsi bile geçmemişti :confused:

 5. 5
  fero74
  Üye
  Üstadım senden şuphem olmadı.Lakin belki kaynak gözden kaçırmış olabilir.
  Güvenliğim çok sağlam.Resimdende anlaşılıyor sanırım.

 6. 6
  Hasan
  Özel Üye
  Böyle Bir durum Söz Konusu iken Bu konunun Durmasının Anlamı Yok.

  Verilen Linki Taşıyorum.

 7. 7
  Hasan
  Özel Üye
  Alıntı BURAK 81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  link kırık,düzeltirsen sevinirim
  Verdiğim linki Kullanabilirsiniz.

  Folder Lock
  Version: 5.6.3 File size: 2211 (KB)

  İNDİR

  http://www.shareup.com/getfile.php?v=12653&file=http%3A%2F%2Fdl.filekicke r.com%2Fnc%2Ffile%2F130083-0M78%2Ffolder-lock-rd.exe


 8. 8
  BURAK 81
  Yeni Üye
  az önce linkin kırık olduğunu bildirdim 10 dk sonra düzeltildi ;)

 9. 9
  bailamo
  Yeni Üye
  program için teşekkürler fakat linkler ölmüş heralde bi kontrol edersen iyi olur.

 10. 10
  Hasan
  Özel Üye
  Folder Lock 5.7.5

  Homepage - http://www.newsoftwares.net/

  http://dl.filekicker.com/nc/file/130083-0M78/folder-lock-gg.exe


 11. 11
  Mattet
  Usta Üye

  Folder Lock 5.9.2

  Folder Lock 5.9.2 - Deneme Sürümü, Tam Sürüm $35.00 - 2,22 MB
  Folder Lock şifre korumalı dosyalar yapabilen, dosyaları iyice gizlemenize yarayan, istediğiniz sayıda klasörü şifreleyebilen, ister sürücüleri, dosyaları, resimleri veya herhangi bir doküman şifreleyebilen hızlı bir dosya güvenlik yazılımı.

  Sadece saniyelerinizi vererek bu şekilde basit bir koruma sağlayabileceğiniz bu yazılım ile kilitlediğiniz dosyalar silinemez, yeniden adlandırılamaz, taşınamaz, gizli ve erişimsiz özelliklere bürünüyor. Güvenli bir şekilde klasörlerinizi kiliteyebilir, karıştırabilie veya şifreleyebilirsiniz hemde çok hızlı bir şekilde.

  Folder Lock is fast file-security software that can password-protect, lock, hide, and encrypt any number of files, folders, drives, pictures, and documents in seconds. Locked files are undeletable, unrenamable, unmovable, hidden, and inaccessible. You can lock, scramble, or encrypt depending on speed and security. Folder Lock is fully portable, so you can protect your files on USB flash drives, disks, CD-RWs, notebooks, and hard disks, and it doesn't require installation on another PC. Folder Lock protects files in Windows, DOS, and Safe modes, even when you change your OS or boot from a disk. Folder Lock doesn't let you delete its own program folder, and it can't be uninstalled without the correct password. Additional options include Stealth Mode, Hacker Attempt Monitoring, Shred files, AutoLock, Auto Shutdown PC, Lock your PC, Erase PC tracks, 256-bit Blowfish Encryption and Context Menu in Explorer.
  Folder Lock tamamen taşınabilir böylece isterseniz USB belleklerinizi, disklerinizi, yeniden yazılabilir CD ve DVD lerinizi, dizüstü bilgisayarlarınızı istediğiniz tüm özel bilgilerinizi kilit altında tutabileceksiniz. Basit arayüze sahip ve herhangi bir kurulum istemeyen bu program Windows, DOS ortamlarında hatta şifrelediğiniz dosyaları işletim sisteminizi kaldırıp baştan kurduğunuzda bile Folder Lock kendi program dosyasını silmenize izin vermiyor böylece programı korumaya aldığınız şifreyi girmeden program kaldırılamıyorda. İşte tam güvenlik diye buna denir.

  Ek özellikler olarak Stealth Mode (Hayalet Modu), hacker saldırı görüntülemesi, paylaşılmış klasörler, otomatik kilitleme, otomatik bilgisayar kapatma, bilgisayar izlerini silme, 256-bit Blowfish Şifrelemesi ve Windows Gezgininde conteks menü desteği gibi bir çok özellik barındırıyor.

  Versiyon 5.9.2 ile Windows Vista desteği tamamlanmış ve usb bellek ve harici hard disk koruması daha hızlı hale getirilmiş bulunmakta. Bunun dışında birkaç hata düzeltimi ve eklentide mevcut.

  Direkt kaydetme adresi için tıklayınız.


  http://dl.filekicker.com/nc/file/130083-0M78/folder-lock-gg.exe

 12. 12
  ORKUN
  Usta Üye
  Folder Lock 6.0.0

  Eğer siz de bilgisayarınızdaki bazı klasörlerin başkaları tarafından erişilmesini istemiyorsanız bu programı denemelisiniz. Program belirtilen klasörü şifreler ve erişimini engeller.

  Folder Lock programını kullanarak istediğiniz klasöre şifre koyarak onu başkalarının erişmesini engelleyebilirsiniz. Bu şekilde şifrelenen dosyalar MS DOS işletim sistemi altında bile bulunamaz, çalıştırılamaz ve açılamazlar.

  Programın arayüzü kullanıcılar açısından basit ve kullanışlı. Eğer siz de bilgisayarınızı bir başkasıyla paylaşıyor ve bazı klasörlere herkesin erişmesini istemiyorsanız bu program bu iş için çok uygun.  Lisans: Shareware
  Üretici Firma: NewSoftware
  İşletim Sistemi : Windows Vista / 2003 / XP / 2000
  Boyutu: (2.76 MB)
  http://dl.filekicker.com/nc/file/130083-0M78/folder-lock.exe

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu