+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Bilgisayar Dünyası ve Program Arşivi Bölümünden Cızgı fılm yapma programı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 25
  AyhaN
  Emekli
  Programın Adı : Artoonix  Artık çizgi film yapmak çok kolay!Artoonix, size çizgi film yapabilmek için her türlü imkanı sağlıyor, üstelik bu programla çalışma yapabilmek için bilgisayar dahisi olmayada gerek yok, her bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği, çeşitli animasyonlar ve seslendirmeler yoluyla hareketli kahramanlar oluşturabileceği ve bunları seri haline getirerek çizgi filmler yapabileceğiniz, kullanışlı bir programdır.
  Öncelikle kaharamanınızı seçiyorsunuz arkasından işaratelediğiniz bölgelere belirli hareketlendirmeler veriyor ve bu hareketlerin süresini belirliyorsunuz, hareket esnasında çıkmasını istediğiniz sesi ise siz belirliyorsunuz, ister kayıtlı seslerden istersenizden kendi sesinizden ses dosyası ekleyebilirsiniz.
  ---------------------------
  Bilgisayarınızdan uygulamaya resim atabilir veyada uygulamanın kendi içerisindeki çeşitli grafikleri kullanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz grafiklerde gerekli resim formatları; JPEG, GIF, BMP, WMF ... Kahramanınız son şeklini aldığı zaman gif. formatı ile kaydedilecektir.
  Program, seçtiğiniz resmi animasyon haline getirebilmek için size her türlü aracı sağlar. Uygulamanın sonduğu araçlar sayesinde resmi sağa sola yatırabilir, hareket katmak istediğiniz bölgeleri seçip istediğiniz şekli verebilir ve istediğiniz şekilde oynatabilirsiniz.
  VAV ve MP3 formatlarında ister bilgisayarınızdan isterseniz de birebir mikrofununuzdan ses kaydı yapabilir ve bu sesleri animasyonun istediğiniz bölümüne ekleyebilirsiniz. Program ayrıca ses üzerinde çeşitli düzenlemeler (tiz, bas vs.) yapabilmenize de olanaksağlıyor.
  Hazırladığınız animasyon ve filmleri, web ortamında paylaşabilir, yüksek kalitede sunum olarak hazırlayabilir ve çeşitli video playerlar da oynatabilirsiniz. Program ayrıca hazırladığınız filmleri mail yolu ile çevrenizle paylaşabilmenize de olanak sağlıyor.


  Dosya Boyutu : 7.1. MB

  Direkt İndirmek isteyener BURAYI tıklayabilir....
  Yudumla --->: Cızgı fılm yapma programı Hakkında Konu

 2. 26
  alemci94
  Yeni Üye
  muhteşemsiz baba yaaaa saol

 3. 27
  XGreedyZ
  Üye
  Keşke Biraz Açıklama Olsaymış

 4. 28
  darklife11
  Yeni Üye
  programı biraz anlatırmısınız=?

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
çizgi film yapma programları