+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Program Arşivi Bölümünden Artoonix 1.7 Basit çizgi film yapma programı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Mattet
  Usta Üye

  Artoonix 1.7 Basit çizgi film yapma programı

  Artoonix 1.7 Basit çizgi film yapma programı Forum Alev
  Artoonix 1.7 Basit çizgi film yapma programı


  Artoonix 1.7
  Artoonix, size çizgi film yapabilmek için her türlü imkanı sağlıyor, üstelik bu programla çalışma yapabilmek için konu hakkında profesyonel olmaya gerek yok, her bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği, çeşitli animasyonlar ve seslendirmeler yoluyla hareketli kahramanlar oluşturabileceği ve bunları seri haline getirerek çizgi filmler yapabileceğiniz, kullanışlı bir programdır.
  Öncelikle kaharamanınızı seçiyorsunuz arkasından işaratelediğiniz bölgelere belirli hareketlendirmeler veriyor ve bu hareketlerin süresini belirliyorsunuz, hareket esnasında çıkmasını istediğiniz sesi ise siz belirliyorsunuz, ister kayıtlı seslerden istersenizden kendi sesinizden ses dosyası ekleyebilirsiniz.

  Use Artoonix to create cartoons or animated movies on your PC to liven up static world of simple computer drawings. With Artoonix you can: Draw or import pictures and movies from files (JPEG, animated GIF's, videos). Animate and transform the drawings or photos. Record multi-track sound or insert soundtracks from MP3 audio files. Export animation to Flash SWF, movie AVI or animated GIF files for easy web publishing, and e-mailing. Version 1.7 adds automated frame tweening and object manipulation enhancements.


  Aldığınız resmi şekildede görüldüğü gibi ilk halinden son haline getirebiliyor ve seslendirerek sunuma hazır hale getirebiliyorsunuz;

  Bilgisayarınızdan uygulamaya resim atabilir veyada uygulamanın kendi içerisindeki çeşitli grafikleri kullanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz grafiklerde gerekli resim formatları; JPEG, GIF, BMP, WMF ... Kahramanınız son şeklini aldığı zaman gif. formatı ile kaydedilecektir.
  Program, seçtiğiniz resmi animasyon haline getirebilmek için size her türlü aracı sağlar. Uygulamanın sonduğu araçlar sayesinde resmi sağa sola yatırabilir, hareket katmak istediğiniz bölgeleri seçip istediğiniz şekli verebilir ve istediğiniz şekilde oynatabilirsiniz.
  VAV ve MP3 formatlarında ister bilgisayarınızdan isterseniz de birebir mikrofununuzdan ses kaydı yapabilir ve bu sesleri animasyonun istediğiniz bölümüne ekleyebilirsiniz. Program ayrıca ses üzerinde çeşitli düzenlemeler (tiz, bas vs.) yapabilmenize de olanaksağlıyor.
  Hazırladığınız animasyon ve filmleri, web ortamında paylaşabilir, yüksek kalitede sunum olarak hazırlayabilir ve çeşitli video playerlar da oynatabilirsiniz. Program ayrıca hazırladığınız filmleri mail yolu ile çevrenizle paylaşabilmenize de olanak sağlıyor.
  Editör Notu: Kullanıcılarına sağladığı bu büyük olanaklarla amatör çizgi film piyasası da oluşturabilecek ve alanında lider olmaya aday bu program ile, sizde kendi çizgi filminizi oluşturarak kendi reklamınızı yapabilir ve basit bir çalışmayla birbirinden güzel ve eğlenceli çizgi animasyonlar yaratabilirsiniz.
  Direkt yükleme adresi için tıklayınız.

  http://www.artoonix.com/files/artoonix_1_7_full_setup.exe
 2. 2
  zatara_
  Yeni Üye
  saolasın aradığım programı buldum sonunda

 3. 3
  sdrsdrsdr
  Yeni Üye
  saol kardeş emeğe saygı

 4. 4
  pokekaan
  Yeni Üye
  şu anda indiriyorum 6 program indirdim hiçbirşey yapamadım inşallah bu bana yardımcı olur !!

 5. 5
  alper41950
  Yeni Üye
  Yeni Başlayanlar İçin Bu program İdael olabilir. Bu İşte Daha Prof Olmak İsteyenlere hertürlü yardımcı olurum. Özelden Pm atabilirler. Ve Lisanlı askor programı almalarını tavsiye ederim...

 6. 6
  NobranMustaf
  Yeni Üye
  Program içerisinden örnek resimler atabilirseniz daha yararlı bir konu olacaktır.

 7. 7
  ahmet_19
  Üye
  değerli dostum bu programla yapılmış örnekle varmı bir görsek nasıl bir şeymiş

 8. 8
  ahmet_19
  Üye
  kullanımıyla ilgili kısa bir açıklama yapar mısınız

 9. 9
  Maximilyan
  Üye
  ücretli bu
  offffffffffffffffffff
  Tanıtım amaçlıdır bu devirde beleş mal bulamazsın zaten :) :onay:

 10. 10
  Ziyaretçi
  şimdi indiyorum,saolasın emeğine sağlık

 11. 11
  Ziyaretçi

  Cevap: Artoonix 1.7 Basit çizgi film yapma programı

  Arkadaşım inşl. istedigim programı bulurum bunu indiriyorum sağolasın genede kötü olursa da .D iyi çıkarsa :) inşl sana çok tşkr ederim eywallah birader işime inşallah yarar :) iyi günler

 12. 12
  Ziyaretçi
  saolasın kardes

+ Yorum Gönder
çizgi film yapma programı,  çizgi film hazırlama programı,  basit çizgi film yapımı,  çizgifilm yapma programı,  kolay çizgi film yapma programı