XP Ses Kaydedici..

+ Yorum Gönder
Programlar ve Program İsteyenler Bölümünden XP Ses Kaydedici.. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ResuL27
  Yeni Üye
  Reklam

  XP Ses Kaydedici..

  Reklam  XP Ses Kaydedici..

  Forum Alev
  Merhaba Arkadaşlar, Xp'deki Ses Kaydediciyi Nasıl Süresiz Yapabilirim. Böyle Bişey Varmış. Ama Linklerin Hepsi Ölü. Yardım Edermisiniz. 2. 2
  Hasan
  Özel Üye

  --->: XP Ses Kaydedici..

  Reklam  Eğer Aradığınız Program ise Aşağıdaki Programı Kullanabilirsiniz , Yazılım süresiz ( FULL ) Değildir Haberiniz Olsun.

  Süresiz ( FULL ) Versionuna Sahip Olmak için > 29.95 $ ödemeniz Gerekiyor.


  All Sound Recorder XP 2.30

  All Sound Recorder XP 2.30.jpg


  Oynadığınız oyunun ya da izlediğiniz filmin bir yerindeki sesi çok sevdiniz ve kaydetmek istiyorsunuz. Bu animasyonu sizler için hazırladık.
  All Sound Recorder XP, daha önceden de kullandığımız faydalı yazılımlardan biri idi. Yeni sürümü ile yeteneklerinş oldukça arttırmış durumda. Yazılım sayesinde, bilgisayarınızda duyduğunuz her sesi kaydetmeniz mümkün. Hem de kalite kaybı olmadan.

  Genel özellikler
  Program, ses kartının çıkışını kullanıyor. Bir oyun oynarken veya film izlerken duyduğunuz sesler, doğal olarak ses kartından geliyor. Ama bunları kaydetmek ek bir donanım ya da yazılım olmadan pek de mümkün olmuyor. Ama imkansız değil.


  [COLOR="Indigo"]Bu aracı hazırladığımız animasyonda, bazı ses düzenleme uygulamalarını kullandık. Seçili alanın sesini kısma ve seçili alanın sesini azdan başlayarak giderek yükselen bir hale getirme (fade in) işlemlerini uyguladık. Sizler de yazılımla gelen bu aracı, deneme yanılma yöntemi ile daha kolay kullanılır hale getirebilir ve tecrübe kazanabilirsiniz.


  TIKLA
 3. 3
  ResuL27
  Yeni Üye
  Bunu Biliyorum. Çok Karmaşık Ama XP'dekinin Süresini Nasıl Uzatabiliriz.?+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi