Winamp Skin' lerini Kendiniz Yapın !!!

+ Yorum Gönder
Programlar ve Programların Resimli Anlatımları Bölümünden Winamp Skin' lerini Kendiniz Yapın !!! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Informed®
  Usta Üye
  Reklam

  Winamp Skin' lerini Kendiniz Yapın !!!

  Reklam  Winamp Skin' lerini Kendiniz Yapın !!!

  Forum Alev
  Sn @arkadaşlar!
  Sizde beğenmiş ve istemiş olduğunuz SKİN' i kendiniz yapmak, Winamp' ta görmek istiyorsanız buyurun o zaman...

  & Kurulumu Başlatalım &

  - İlk önce Winamp Skin Maker proğram dosyamızı PC mize indiriyoruz.

  - Kurulum dosyasına çift tıklatarak dosyayı açıyoruz, Kuruluma başlıyoruz

  - Alttaki resimde de gösterildiği gibi kurulumdan sonra kısa yol oluşmadığı için kurulum yapılacak yeri kopyalıyoruz.  - Yüklemeye başlıyoruz.  - Kurulum bittikten sonra, Bilgisayarıma girerek, kopyalamış olduğumuz linki buraya adres satırına yapıştırıyoruz.  - Proğramı çalıştırıyoruz.

  - Skin yapacağımız resmimizi ilgili yerden bulup, seçelim  - Bulduğumuz resmin tekrarlı görüntü sorununu çözelim.  - ADJUSTMENT MODE ikonuna tıklayarak buradaki seçeneklerden CONTİNUOUS seçeneğini seçiyoruz.Resim düzenlendi.  - Artık resmi istediğiniz gibi sağa, sola - yukarı ve aşağı olmak üzere taşıyabilirsiniz.  - Şimdi bu resmi Skin yapalım.

  - MAKE SKİN! ikonuna tıklıyoruz  - Ve Skinimiz oluşturuldu.  - Butonlara verilen efektleri istersek değiştirebiliyoruz.Bunun için SKİN TEMPLATE ikonuna tıklıyoruz.  - Burdan istediğimiz buton tipini seçiyoruz.  - Seçmiş olduğumuz buton tipi aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi.  - Şimdi bu Skini vinamp' a ekleyelim.Sol üst köşedeki Dosya butonuna tıklıyoruz ve Kaydet diyoruz.Skinimize Vinamp' ta görmek istediğimiz isimi verelim.(Örnek :Informed)

  - İsmini verdiğimiz Skinimizi en sonunda TAMAM' a basarak kayıt ediyoruz.  - Şimdi Vinampı açarak, Skin seçeneklerine gelelim.  - İşte hazırladığımız skin burda  - Hepsi bu kadar.İşem bitmiştir...

  PROĞRAM BURDA TIKLA !!! 2. 2
  DDeBBuS
  Emekli

  --->: Winamp Skin' lerini Kendiniz Yapın !!!

  Reklam  Arkadaşlar ben Winamp Skin Maker proğramının türkçe versiyonunu ekliyorum buraya, ilgi duyup sizde Winampınıza skin yapmak isterseniz, burdaki resimleri beklemenize gerek yok bence, biraz kurcaladıktan sonra proğram türkçe olduğu için sizde rahatlıkla yapabilirsiniz. 3. 3
  yusufyüzlü
  Yeni Üye
  teşekkürler ben hemen yaptım bitane sagol paylaşımın için 4. 4
  DDeBBuS
  Emekli
  Programın kullanımı gayet kolay, tek eksi tarafı Winamp'ın Klasik Temasına skin yapması, Moders skin yapıcı da bulsaydık, bu daha da süper olacaktı aslında.

 5. 5
  wercil07
  Yeni Üye
  Alıntı DDeBBuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Arkadaşlar ben Winamp Skin Maker proğramının türkçe versiyonunu ekliyorum buraya, ilgi duyup sizde Winampınıza skin yapmak isterseniz, burdaki resimleri beklemenize gerek yok bence, biraz kurcaladıktan sonra proğram türkçe olduğu için sizde rahatlıkla yapabilirsiniz.
  çok saol arkadaşım banada tr lazımdı emege saygı

 6. 6
  big_beng
  Yeni Üye
  kardeş tıkla diyor tıklıyoru alev diye bir siteye yönlendiriyo hayırdır anlamadın giti?????????

 7. 7
  wercil07
  Yeni Üye
  şimdi bana yeniden lazım oldu ama linkler ölmüş elinde olan bi upload etse ii olurdu

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi