Metin2 ßugdan Çıkma Ve ßugdan Kurtulma

+ Yorum Gönder
Metin2 Forum ve Pvp Metin2 Bölümünden Metin2 ßugdan Çıkma Ve ßugdan Kurtulma ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  NormanCı
  Özel Üye
  Reklam

  Metin2 ßugdan Çıkma Ve ßugdan Kurtulma

  Reklam  Metin2 ßugdan Çıkma Ve ßugdan Kurtulma

  Forum Alev
  Arkadaşlar öncelikle buga yakalanmamak için forumda daha önce de söylendiği gibi at ile ışınlanmıyoruz,oyunu tenha yerlerde sonlardırıyoruz . Benim sizlere söyliceğim şey ise şu ki :


  eğer bir yere ışınlanıyorsak isinladiğimiz da yukardakilere uyuyoruzz ! ve de tam ısınlandığımız zaman ekran da kimse gözükmüyor ya işte o zmn ctrl h yapıyoruz yapabildiğim kadar zaten bu sayede eğer atınız oralarda yoksa yazı yazma yerinde bitkiye ihtiyacın var gibi bir şey sölüyor böylece oyuna bağlanıyor ve bugda kalmıyor ben hep böle yapıyorum şahse .


  eğer bugda kalmışsa ve çarınız atın üstünde bug da kalmışşa daha öncede söylendiği gibi siteden kurtarıyoruz ama ben öyle yapmıyorum yine şahsen ben atın üstünde bugda kalmıssam karaktere basıyoruz oyun yüklenirken eliniz ctrl de olsun direk gördüzünüzz h ye basın ve sürekli bunu tekrarlayın tekrarlayabildiğiniz kadar ctrl+h yani böylece karakteriniz atın üstünde inecek ve bugdan kurtulucaksınız şimdi arkadaşlar hakaret falan etmeyin olmuyor diye bir de şöyle deneyin oyun hızlı yüklendiğinden hemen kapanıyor ctrl h yapamıyoruz diyenler olcak bunun içinde program falan açın aşağıda ve oyun seçeneklerinden windows mode yapın zaten bunu yapınca da dediği gibi oyun yawaşlıcaktır ve yapmanıza fırsat olcaktır.


  Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana . Bu arada pvp nin degerini bilelelim bakım nedeniyle diğer pvleri gezdim en iyisi bu bence bunun içinde valky ye çabaları için teşekkürler <GM> ler Ve adminler oyunla daha çok ilgilenin lütfen. bizlerde gm lere bug meselesi açmayalım [TL]VaLKy ilgileniyor bug ile fazla baş arıtmayalım iyi oyunlar,forumlar .

  IIIRonaldo07 2. Alev
  Özel Üye

  Metin2 ßugdan Çıkma Ve ßugdan Kurtulma Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi