Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Sanalika Bölümünden Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?

  Reklam  Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?

  Forum Alev
  Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?
  Kullandığınız internet tarayıcısı Flash Player 9 ve sonraki sürümleri olmadan Sanalika'ya giremeyecektir. Sisteminizde Flash Player hiç yüklenmemiş veya eski bir Flash Player sürümü yüklü olabilir.

  Güncel bir Flash Player yüklemek için Adobe - Adobe Flash Player adresine giriniz. Karşınıza gelen ekrandaki "Agree and install now" düğmesine tıklayınız. 2MByte civarında küçük bir dosya indirilecektir. Daha sonra tüm internet tarayıcı pencerelerinizi kapatınız. İndirdiğiniz uygulamaya çift tıklayarak yükleyiniz. Artık Sanalika'ya girebilirsiniz.

  Internet Explorer kullanıcıları daha farklı bir yöntemle Flash Player'ı yükleyeceklerdir. "Agree and install now" tuşuna tıkladığınızda internet tarayıcınızın üst bölümünde bir uyarı çubuğu görünecektir. Uyarı çubuğuna tıklayarak açılan menüden "ActiveX denetimini yükle" seçeneğiniz seçiniz. Daha sonra karşınıza gelen güvenlik uyarısını "install" düğmesine tıklayarak onaylayınız. Bundan sonraki işlem otomatik olarak gerçekleşecektir. Bu aşamadaki ilerlemeyi internet tarayıcınızın penceresi içindeki ilerleyen bir ekrandan takip edebilirsiniz. İlerleme ekranı kaybolduğunda tüm Internet Explorer pencerelerini kapatınız. Artık Sanalika'ya girebilirsiniz.

  Internet Explorer altındaki ActiveX ayarlarınız farklı olabilir. Bu durumda yüklemeyi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Ayarlarınızı gözden geçiriniz.
 2. 2
  fbesoluk_17
  Üye

  --->: Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?

  Reklam  Flash Player Bilgisayarında YüKlü DeiLdir Ve YükLemen Gerek..İnkuste Bu Oyuna Yeni BaşLayanLar KendiLeride AnlayabiLir NasıL TiLT Oynandığını Falan .. 3. 3
  By Crazy
  Üye
  Fbsoluk_17 bence önce mesajı okumalıydın.Orada Soru-Cevap yapmış arkadaşımız.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi