Filistine Destek İsrail Terörüne tepki

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... Sonuncu8Sonuncu9
Ciddi Konular ve Seçkin Forum Bölümünden Filistine Destek İsrail Terörüne tepki ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 25
  Denizcan
  Usta Üye
  Reklam

  --->: Filistine Destek İsrail Terörüne tepki

  Reklam  İnsan Haklarıymış özgürlükmüş küresel barışmış, Avrupa birliğiymiş bu ve bunun gibi düşünceler yalnız ve yalnız Kafirlerin kendileri derinden ekileyecek olaylara karşı uydurduğu ve savunduğu anlamsız düşüncedir.
  Müslümanlar yapınca insan haklarına aykırılık, soykırım oluyor müslümanlara ezilmişlere, güçsüzlere yapılınca ses çıkmıyor herkes inine çekiliyor..

  ABD denilen lanet olasıca yılan sessizce milletleri devletleri birbirine düşürüyor. Sebep? Sebep tabiki belli ABD nin dünya hakimiyeti heryerde at koşturma sözünü, kutretini fikirlerini insanlara zorla dinletmek ve uygulatma çabası

  Aç güzlü adi insanlar gözleri hiç bir zaman doymadı ve dünya döndükçe doymayacak.. Bunların gözünü en iyi toprak doyurur, biri gider biri gelir bush olmazsa başkası olur ama toplumlar katili İstediklerine ulaşmak için gözleri kararmışçasına çalışır çabalarlar.

  Gücü yeten yetene olmuş, din, dil ırk renk ne olursa olsun insanlık sevgisi unutlmuş herşey çıkar ilişkisine dönümüş dünyamızda

  Kahrolsun Bu tür kaliam-terör olaylarının azmettirici ve arkasndaki ABD.
  Kahrolsun yandaşları ve piyonları..
  Kahrolsun İsrail..
  Sonunuz elbet gelecek yapılanlar yaşananlar unutulmadığı gibi asla unutulmayacak insanlar değişecek ama öc elbet birgün alınacak bu dünyanın birde öbür tarafı var kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz. İnsanlık suçu işleyip kazandığını sananlar en çok kaybeden olduklarını günü geldiğinde anlayacaklar.

  Filistinli kardeşlerimizin en kısa zamanda örgütlenip direnişe geçecek gücü var yeterki insanın içinde azim vatan sevgisi insaniyet olsun..Biz tüm kalbimizle masumların arkasındayız. Bunu dile getirmekten hiç kaçmadık aslada kaçmayız.

  Ölen kardeşlerimiz Allah katında şehit kabul edilir inşallah, Bu uğurda ölen masumların mekanları cennet olur İnşallah.


  Yudumla --->: Filistine Destek İsrail Terörüne tepki Hakkında Konu

 2. 26
  Genç.bjk
  Bayan Üye
  insanları katletmek
  çocukları o yeni başlayan hayatlarından mahrum bırakmak
  onlar için ne mana ediyor bilinmez
  ama bu insan ayıbının bir önce bitmesi gerek
  hepimiz filistinliyiz !!


 3. 27
  Ziyaretçi
  Allahın Laneti Tüm Teröristlerin üzerine Olsun. Amerika Ve Israil Deki Kafirler, Allah Belanızı Versin! Bebek Katilleriiii...

 4. 28
  XXmesutXX
  Yeni Üye
  kahrolsun amerika
  amweika destel vermese böyle olmaz

 5. 29
  ece_nur
  Usta Üye
  yeni doğmuş çocukların bulunduğu hastaneye saldırmak hangi insanlığa sığar. Allah bunları yapanları bildiği gibi yapsın. Filistin'de bu olaylar yaşanırken ve Amerika buna destek verirken Türkiye ne yapıyor Avrupa Birliğine girmeye çalışıyor. Ayrıca İsrailin bünyesinde olan bütün mallar Türkiye'de hangi markette hangi bakkalda yok hepsi satıyor. İnsanlar hergün onlardan yüzlerce binlerce tüketiyor. Mcdonalsın önünden geçerken hep bakıyorum ama hiç bir zaman boş değil. Neden insanlar bu konuda duyarsız anlamıyorum.
  Allah(c.c.) yardımcıları olur inşallah ve bu zulüm en kısa zamanda biter inşallah...

 6. 30
  memet910
  Yeni Üye
  allah ordaki kardeslerimize yardım etsin alt yapı gelismesi icin yaıplan bu acımasızca saldırı yuzunden binlerce allahın yarattıgı kullar yok oluyor allahın verdiği canı alıyorlar bu dunyadada obur dunyadada cehennem atesi gibi acılara dussunler hersey amerikanın basının altından cıkıyor her tasın aldında amerika cıkıyor allah tum musluman kulları korusun yardım etsin...

  arkadaslar benim bir düsüncem var bir kac gun icin tum frmalev uyeleri avatarlarına filistin bayragı koysun diyorum belki icimizdeki öfkeyi toplanım bir pretesto olarak gosterimiyoruz ama filistin bayrakları koyarak birazda olsa dualarımızın filistinlilerle oldugunu gostermek ve pretesto amaclı sadece dusuncem onerilerinizi bekliyorum

 7. 31
  €lif
  Üye
  Arkadaşlar bunlar da olmasa Cehennem'i kim dolduracak?Cehennem lüzumsuz değil.Böyle pislikler için var.İsrailoğulları zaten başından beri lanetli bir kavimdi.Peygamber niye onların içinden değil de Arap ırkından çıktı diye kıskançlıklarından Peygamber Efendimiz'e ve Müslümanlara yapmadığı şey kalmamıştı.

  Allah'ım sen onları Kahhar isminle kahret.Masum çocukların gözyaşlarının hesabını nasıl vereceksiniz.Ne kadar ahmaksınız ki ebedi saadet yeri olan Cennet'i bırakıp da Cehennem'in ateşine koşuyorsunuz ?

  Ve son bir söz Amerika ve Amerika'nın köpeği olan İsrail'e;


  (Arkadaşlar kelimelerim ağır olabilir ama bunlar için bu kadarı bile az.Hoşgörünüze sığınıyorum.Özür diliyorum.)
  Cehennem ateşi için ne kadar da cesursunuz !!!

 8. 32
  aSsude
  Usta Üye
  Allah ım müslüman kardeşlerimin yardımcısı olsun.
  Lanet olsun israil ve destekçisi abd ye.

 9. 33
  serdogan62
  Yeni Üye
  yılarca hitlerin yahudilere yaptığı soykırıma üzüldük acaba hitler yaptıklarında haklımıydı? sanırım bugünü 1940 larda görmüş?

 10. 34
  pisomanyak
  Üye
  Filistinli Kardeşlerimizin Bu Durumda Olmasına Sebep Olan,göz Yuman Ve Israili Destekleyenlerin Allah Belasını Versin.aynı Duruma Onlarda Düşecekler...kahrolsun Israili Destekleyenker,susanlar Ve Israile Silah Verenler...

 11. 35
  sagocu_kız
  Bayan Üye
  Allah yar ve yardımcıları olsun
  Tek temennim şu insanlık ayıbının bir an önce sona ermesi-erdirilmesidir :(

 12. 36
  DR.MATRİX
  Özel Üye

  --->: Filistine Destek İsrail Terörüne tepki

  Reklam  israile lanet olsun bugün gördük zaten birbirlerini vurmuş askerler Allah şaşırtır böyle

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi