Ferdi Tayfur ve Necla Nazır boşandı

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Seviyeli-Ciddi Konular Bölümünden Ferdi Tayfur ve Necla Nazır boşandı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Apollo
  Emekli
  Reklam

  Ferdi Tayfur ve Necla Nazır boşandı

  Reklam  Ferdi Tayfur ve Necla Nazır boşandı

  Forum Alev
  Ferdi Tayfur ve Necla Nazır boşandı


  Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın, 19 yaşındaki kızları Tuğçe’nin bebekken bakıcılığını yapan Fatma Avcı’nın mezarı yüzünden yaşadıkları tartışma, çiftin ayrılığıyla sonuçlandı.

  İddiaya göre, Ferdi Tayfur yıllarca kendilerine hizmet eden Fatma Avcı’nın Konya’daki mezarını yaptırmamakla suçlanınca çift arasında tartışma çıktı. Bu olaydan rahatsızlık duyan kızları Tuğçe, bakıcısını hatırlamadığı için babasına önce Fatma Avcı’nın kim olduğunu, ardından da bu konuda neden kendisinden hesap sorulduğunu öğrenmek istedi. Bu sırada Necla Nazır da konuya dahil olunca olanlar oldu. Ferdi Tayfur ile 30 yıllık imam nikahlı eşi arasında bir kez daha büyük bir tartışma yaşandı. Ve bu tartışma sonunda çift ayrılma kararı aldı.

  Kızım da üzdü

  30 yıllık birlikteliğinin bitmesiyle ilgili konuşan Tayfur şunları söyledi: “Yıllarca mutlu bir birliktelik sürdürdüğüm Necla Nazır hanımefendi ile ayrıldık. Kızım bile ’Babacığım kim bu Fatma Avcı, onun mezarını neden yaptırmadığının hesabı niye sana soruluyor?’diyerek beni çok üzdü. Evliliğimizi bu noktaya getirenler artık sevinebilirler. Çünkü Ferdi Tayfur artık bekar... Yuvası yıkıldı!”
 2. 2
  ZİREGÜL
  Bayan Üye

  Cevap: Ferdi Tayfur ve Necla Nazır boşandı

  Reklam  Ferdi Tayfur uzun süre evli kaldığı eşi ile ayrılmak zorunda kalmıştır. Ayrıldıktan sonra bile aradaki polemik uzun süre devam etmesine neden olacak sorunları vardı.+ Yorum Gönder
ferdi tayfur boşandı,  ferdi tayfur bosanma isleeri,  ferdi tayfur bosandi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi