En ucuz internet fiyatları

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Seviyeli-Ciddi Konular Bölümünden En ucuz internet fiyatları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  tiryaki102
  Yeni Üye
  Reklam

  En ucuz internet fiyatları

  Reklam  En ucuz internet fiyatları

  Forum Alev
  ADSL KAMPANYA FİYAT KARŞILAŞTIRMA - EN UCUZ INTERNET

  AYDA 1 TL TTNET İNTERNET ELİNİN ALTINDA ONLİNE BAŞVURU TIKLAYIN
  8 Mbps'e kadar 4GB Limitli Paketler içinAdsl Servis sağlayıcıları kampanya karşılaştırması TTNet
  BaşvurTurkNet
  Biri Adsl
  Smile Adsl
  En Ucuz internet Doping
  İndirim Süresi6 ay6 ay6 ay6 ay9 ayİndirimli Fiyat9,99TL9,99TL18,99TL6,99TL9,99TLModem MarkasıAirties, Pikatel, Exper, ZyxelAirtiesSes DestekliAirtiesZyxel
  Fishnet
  Kablosuz Modem Fiyatı2TLx24 ay5TLx12 ayAbonelik süresince Ücretsiz2,5TLX24ay3TLx24ayKablolu Modem Fiyatı1TLx24 ay3TLx12 ayYok1,5TLx24ay2TLx24ayBağlantı Ücreti24TL24TL24TL24TL24TLTaahhüt süresi24 ay24 ay24 ay24 ay24 ayİlk ay Limitsiz kullanımYokYokYokYokYokModem KurulumuÜcretliÜcretliÜcretliÜcretliÜcretliE-Posta4 adet - 1 GB1 adet- Sınırsız1 adet- 8GB1 adet- 1GB1 adet - 1GBGüvenlik YazılımıAile Koruma Şifresi : Ücretsiz
  McAfee Internet Security: 3TL
  --Ücretli - PC Cillin- Aylık 1 TL-Ek ServislerTTNet Oyun
  TTNet Müzik
  Nette çocuk var
  TTNet Vitamin
  TTNet WiFi
  TTNet 3G
  TTNet WebTV
  Nette çocuk var
  Vitamin
  Vitamin
  SmileMüzik
  SmileOyuncu
  SmileGezgin
  SmileTV
  - HIZLI BAŞVURU TTNET İNTER ONLİNE YAPMAK İÇİN FORUM TIKLAYIN
  Türkiye'de 5 ana kuruluş ADSL ve Fiber bağlantı servisi sunuyor:

  TTNET: Türkiye'nin ilk ve en büyük ADSL servis sağlayıcısı. Türk Telekom'un bir iştiraki olan TTNET, ADSL- hızlı internet erişimi, Dial-up çevirmeli ağ erişimi, Wi-Fi kablosuz internet erişimi, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim servisleri veriyor.

  Smile ADSL: Doğan Grubu'na bağlı Doğan Telekom'un markası. Smile ADSL, yaygın dağıtım ağı ve uygun fiyatlı bağlantı ve iletişim seçenekleri sunuyor.

  Superonline Adsl: Turkcell grup şirketi olan Tellcom, şu an Tellcom ve Superonline markaları ile ADSL, ve Quiknet markası ile fiber internet bağlantı servisi veriyor. Fiber internet servisi, Tellcom tarafından şu an yalnızca İstanbul, Ankara ve İzmir'de sunulan bir hizmet.

  TurkNet: Ses ve veri aktarım servisleri sunan öncü şirketlerden. TurkNet, sunduğu ADSL hizmetini santralden itibaren kendi yaygın omurgasına alan tek şirket. Ayrıca ulusal ve uluslararası bağlantılar için fiber altyapısını geliştirmeyi de sürdürüyor.

  Biri ADSL: Koç Grubu'nun teknoloji şirketi Koç.net'in ADSL markası. Biri ADSL, Koç.net altyapısı ile kullanıcılarına yüksek kaliteli kesintisiz internet erişimi sunuyor.

  Doping ADSL: Doping kendisine ait ağ yapısını kullanarak, kullanıcılarına hızlı ve kesintisiz internet erişimini ADSL2+ teknolojisiyle sunuyor. Doping, ADSL2+ teknolojisinin gücünü kendine ait ve yepyeni ağ yapısından alıyor.


  Bu ADSL ve Fiber İnternet bağlantı seçenekleri dışında Turksat'ın bir servisi olan Uydunet de kablo TV altyapısını kullanarak alternatif bir internet bağlantı seçeneği sunuyor. 2. 2
  BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: en ucuz internet fiyatları

  Reklam  Artık internetsiz hiç bir şey yapılamaz oldu. İşler, ve haberleşme amacıyla kullanımı yaygınlaşmıştır. İnternetsiz bir hayat düşünülemez olduğundan en uygun fiyatlarda paketler bulma çabası ortaya çıkmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi