Silkroad Online Knight Online, LineAge türü bir online oyun

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Silkroad Online Bölümünden Silkroad Online Knight Online, LineAge türü bir online oyun ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  MUSTAFA
  Usta Üye
  Reklam

  Silkroad Online Knight Online, LineAge türü bir online oyun

  Reklam  Silkroad Online Knight Online, LineAge türü bir online oyun

  Forum Alev
  SilkRoad Online, çoğumuz tarafından bilinen Knight Online, LineAge türü bir online oyundur.

  SilkRoad Online, zamanında kullanılan İpek Yolu Ticareti üzerine kurulmuştur. Oyuncular, oyun içerisinde belli bir Level seviyesine gelerek (20 Level) Trader (Kervancı), Hunter (Guard) veya Thief (Hırsız) meslekleri üzerine kendilerini geliştirmeye çalışmaktadırlar.

  Tabii ki bu sayılan meslekler üzerinde başarılı olmak sanıldığı kadar kolay değil doğal olarak. Bu meslekler üzerinde başarılı olabilmek için oyuna başlanıldığı andan itibaren çeşitli fantastik yaratıklarla uğraşıp, birçok Quest (Görev) tamamlayarak uygun bir şekilde karakterinizin Skill ve Stat puanlarını toplayıp, karakterinizi gerektiği şekilde geliştirmek zorundasınız.

  Oyun içerisinde Beta sürüm olması nedeniyle sadece Chinese (Çinli) karakterler mevcut olup, oyunun gerçek sürümü veya ilerleyen günlerde çıkacak sürümlerinde diğer ülkelere ait karakterlerin ve alanların da oyuna katılacağını ümit ediyoruz. Sonuç olarak oyunun alanı İpek Yolu üzerindeki Çin ve İstanbul arasında geçmektedir.

  Bu oyun şimdiye kadar bu tür oyunlar arasında oynadığım en başarılı yapıt bana göre ve beta sürümü bitmesine ve gerçek sürüme geçilmesine rağmen hala oyunda güzel değişimler yapılması yönünde hızla ilerliyorlar.

  Her Levelde 5 Point Geliyor Ve Bunlardan 2'si otomatik olarak Str ve Int olarak 1'er paylaştırılıyor. Geri kalan 3 Stat Point, kullanıcının kararını bırakılmış oluyor.

  Son olarak teknik detaylara girecek olursak ücretsiz bir oyundan beklediğimin aksine grafikler çok güzel olmuş.Kaldırmayan bilgisayarlar için grafik detaylarından kısma sistemi de epey detaylı yapılmış.Grafikler yapımın atmosferini epey etkiliyor ve gerçekten içindeymişsiniz hissi veriyor. Sesler klasik devasa online sesleri,müzikler de pek farklı değil. Projenin en büyük eksisi kontrolleri oluyor.İlk oynadığınızda karakterinizi kontrol etmekte epey zorlanacaksınız.Onu yönetmeye çalıştığınızda hemen istediğinizi yapmıyor.1-2 saniye geç tepki veriyor,ama bu zaman içerisinde giderilecektir. Şehir içinde gözlemlediğimiz bu eksi, şehir dışında neredeyse yok denecek kadar az seviyeye geliyor.

  ISTE BU PAYLASIMIN LINKI
  502,00 MB
  Platform: Windows (Tümü)
  Uninstall Seçeneği? Evet
  Limit: Yok
  http://www.gamershell.com/downloads/...=ndIRFDLB1sAuY 2. 2
  qmustiq59
  Yeni Üye

  --->: Silkroad Online

  Reklam  qelmediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiii+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi