Garez (The Grudge) 2

+ Yorum Gönder
Müzik ve Sinema Köşesi Bölümünden Garez (The Grudge) 2 ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  MsL
  Üye
  Reklam

  Garez (The Grudge) 2

  Reklam  Garez (The Grudge) 2

  Forum Alev
  Tanıtım:
  Aubrey Davis (AMBER TAMBLYN) yatalak annesi Bayan Davis'ten (JOANNA CASSIDY) kız kardeşi Karen'ın (SARAH MICHELLE GELLAR) Japonya'da bir hastanede olduğunu öğrenir. Aubrey, aynı zamanda, Tokyo'da bir evde çıkardığı yangın sonucu erkek arkadaşının ölmesi nedeniyle Karen'ın soruşturma altında olduğunu da öğrenir. Bayan Davis oraya gidemeyecek kadar hasta olduğu için, Tokyo'ya gidip kız kardeşini eve getirme görevi Aubrey'ye düşer. Genç kızın Tokyo'ya varmasından kısa süre sonra, foto muhabir Eason (EDISON CHEN) Aubrey'yi ablası Karen'ın görünmeyen ve tehlikeli bir şeyin esareti altında olduğu konusunda uyarır.

  Kendi yorumum: Yorumlara baktım, komedi diyenler olmuş, hiçbir şey anlamadım diyenler olmuş... Yani filmin beğenilmeme ihtimali var. :) Ama benim severek izlediğim bir film ve iyi ki izlemişim diyorum, ürkmüştüm ben açıkçası.


 2. 2
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Cevap: Garez (The Grudge) 2

  Reklam  Gerilim ve psikolojik bir filmdir. Bir ailenin başından geçen olaylar ve kızın beklemediği bir olayla karşılaşmasını konu edinen güzel bir filmdir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi