Özür Mesajları

+ Yorum Gönder
Telefon ve Sms Sözleri Bölümünden Özür Mesajları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  _qamze_
  Üye
  Reklam

  Özür Mesajları

  Reklam  Özür Mesajları

  Forum Alev
  Özür Mesajları
  Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. Inan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi.. Beni AFFET..!

  Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için
  ağlayabilirim

  Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur.. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum... Affet lütfen beni..

  Bilirsin bir karıncaıy bile incitmem... Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. çöook ama çöook özür diliyorum senden..

  Biliyorum hata bende... Yaptigim affedilecek bir sey degil! Ama yine de yalvariyorum sana n.olur beni affet...

  Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?Kırdım seni ama inan çok üzgünüm... Bugün için özür dilerim. ıstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

  Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

  Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? öZüR
  DıLERıM!!


  Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

  Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum... Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntııy hafiflet? Tekrar yazıyorum.. özür dilerim tüm olanlar için... Gerçekten çok üzgünüm? Sana olan aşkımdan kuşku duymamalısın, seni sevmiyor sana tapıyorum. N?olur beni affettiğini söyle?

  Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

  Sanirim özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: öZüR DıLERıM!

  Sağa dönüyorum olmuyor.. Sola dönüyorum olmuyor.. Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda... Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum...

  Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. çünkü sen benim için daima tektin, LüTFEN AFFET!

  Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

  Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

  Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden... Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

  Yaptığım hatadan dolaıy özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

  Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

  özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. Inan bana elimde olmayan nedenlerden dolaıy gelemedim ve seni de arayamadım... üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

  özür dilerim seni aramadığım için. özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

  üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

  Şey.. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum.. çok zor biliyorum... Söylemeliyim artık... Şey... Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim. 2. 2
  __prince__
  Üye

  --->: Özür Mesajlari

  Reklam  bende özür dilerim :D:D:D:D:D:D:D 3. 3
  _qamze_
  Üye
  • SADECE OZUR DILEMEK ISTEMISTIM. YAPAMADIM SACMA GURURUMA YENILDIM AMA SESSIZCE CEKIP GITMENE DE DAYANAMADIM. BENI AFFET OLUR MU? COK UZGUNUM!

  • BU COK CIDDI BIR MESAJDIR, ICERIGI KALBIMIN EN DERIN KOSESINDEN GELIYOR? OZUR DILERIM!!!

  • YAPTIGIM HATADAN DOLAYI OZUR DILER, BUNDAN SONRA BOYLE BIR HATANIN TEKRAR ETMEYECEGINE BILDIREREK, OZURLERIMIN KABUL EDILMESINI TEMENNI EDERIM. SAYGILARIMLA.

  • OZUR DILERIM SENI ARAMADIGIM ICIN. OZUR DILERIM SENSIZ GITMEK ZORUNDA KALDIGIM ICIN... OZUR DILERIM SENI ORDA BEKLETTIGIM ICIN... YAPTIGIM HER YANLIS ICIN OZUR DILERIM

  • GECMISTE YASADIGIMIZ TUM KIRGINLIKLAR ICIN OZUR DILIYORUM SENDEN.

  • MERHABA, ONCELIKLE SIZDEN OZUR DILEMEK ISTIYORUM. CUNKU; BUGUN OLANLAR HIC KIMSENIN KOLAYCA KABUL EDEMEYECEGI SEYLERDI. ANCAK SIZE KARSI DUYGULARIM COK YOGUN VE SIZINLE SIKCA GORUSMEK ISTEGINDEYIM... EGER OZURLERIMI KABUL EDER VE BANA BIR SANS DAHA VERIRSENIZ, LUTFEN OLUMLU BIR MESAJ GONDERIN!

  • BILIRSIN BIR KARINCAYI BILE INCITMEM... SENI DE INCITMEK ISTEMEDIM, INAN KI ISTEMEDEN OLDU. COOOOOK AMA COOOOOK OZUR DILIYORUM SENDEN...

  • GUNLERDIR OZRUMU KABUL ETMEN ICIN MESAJ YOLLUYORUM... LUTFEN, LUTFEN ARTIK OLUMLU BIR YANIT VER DE ICIMDEKI SIKINTIYI HAFIFLET? TEKRAR YAZIYORUM.. OZUR DILERIM TUM OLANLAR ICIN... GERCEKTEN COK UZGUNUM? SANA OLAN ASKIMDAN KUSKU DUYMAMALISIN, SENI SEVMIYOR SANA TAPIYORUM. NE OLUR BENI AFFETTIGINI SOYLE.

  • OZUR DILEMENIN BIR ASILLIK OLDUGUNU DUSUNUYOR VE BUGUN BULUSMAYA GELMEDIGIM ICIN OZUR DILIYORUM SENDEN. INAN BANA ELIMDE OLMAYAN NEDENLERDEN DOLAYI GELEMEDIM.

  • MESAJIM YUREGIMIN EN DERIN KOSESINDEN GELIYOR? BU NEDENLE SAKA MI YAPIYOR DIYE DUSUNME SEVDIGIM? KIRGINLIKLAR KALKSIN ISTIYORUM BIRICIGIM. OZURLERIMI KABUL ET!

  • SAGA DONUYORUM OLMUYOR. SOLA DONUYORUM OLMUYOR... YOK NAFILE UYKU TUTMUYOR... CUNKU AKLIM SENDE VE BUGUNKU KAVGAMIZDA... BANA KIRGIN OLMA ISTIYORUM SEVDIGIM... BU NEDENLE TUM KALBIMLE OZUR DILIYORUM! BAK UYKU TUTMUYOR, HAYDI BARISALIM DA GUZEL RUYALAR GORELIM. SENI SEVIYORUM! SENDEN OZUR DILEMEK ICIN BANA BIR FIRSAT DAHA VERMENI ISTESEM NE DERSIN? BU MESAJLA BIRLIKTE BULUSMAK VE KONUSMAK ISTEGIMI DILE GETIRSEM, BANA GORUSME SANSI VERIR MISIN? UMARIM CEVABIN OLUMLU OLUR DA BENI COK MUTLU EDERSIN... BIRTANECIGIM SENI COK SEVIYORUM.

  • BEYAZ BIR GUVERCIN YOLLUYORUM SANA BU MESAJLA BIRLIKTE. BU BIR BARIS MESAJI! TUM KIRGINLIKLARI YOK ETSIN VE SEN OZURLERIMI KABUL ET DIYE.. BU MESAJ SANA NE MI SOYLUYOR? DINLE, DIYOR KI: "KIRDIM SENI AMA INAN COK UZGUNUM. BUGUN ICIN OZUR DILERIM. ISTEDIGIM TEK SEY BENI AFFETMEN VE YINE ESKI GIBI OLMAMIZ. SENI SEVIYORUM!"

  • BEN BU OZUR ISLERINDE HICBIR ZAMAN IYI OLAMADIM ANCAK SENI O KADAR SEVIYORUM KI. ONUN ICIN. OZUR DILERIM CANIM!

  • SOZLERINDEN BELLI, KIRMISIM SENI BILMEDEN... BIR OPUCUK VERSEM, SARILSAM, OZUR DILESEM AFFEDER MISIN BENI?

  • BU SMS ILE BIR DE OPUCUK YOLLUYORUM SANA OZURLERIMI KABUL EDIP, BENI AFFETMEN ICIN. O KADAR DEGERLISIN KI BENIM ICIN, SENSIZ BIR HAYAT DUSUNEMIYORUM.

  • BILIRSIN AFFETMEK GIBI BIR BASKA BUYUKLUK YOKTUR.. BEN DE BIR HATA YAPTIM VE AFFINA SIGINIYORUM.. AFFET LUTFEN BENI...

  • BILIYORUM BUGUN SENI ISTEMEDEN KIRDIM VE SONRA PISMANLIKLAR DENIZINDE KULAC ATIP DURDUM CARESIZCE... BILIYORUM GOZLERINDEN OKUDUM KIRGINLIGINI. AFFET BENI N.OLUR SEVDIGIM... OZURLERIMI KABUL ET. SENI SEVIYORUM!

  • YAPTIGIM ONCA HATADAN SONRA SENIN YUZUNE BAKACAK HALIM KALMADI. LUTFEN BU MESAJLA BIRLIKTE GELEN SEVGIMI KABUL ET VE BENI AFFET...

  • SANIRIM OZUR DILEMEK ICIN COK GEC KALDIM AMA YINE DE SON KEZ SANSIMI DENEMEK ISTIYORUM: OZUR DILERIM!

  • SENDEN OZUR DILEMEK ICIN BANA BIR FIRSAT DAHA VERMENI ISTESEM NE DERSIN? BULUSMAK VE KONUSMAK ISTEGIMI SOYLESEM BANA BU SANSI TANIR MISIN?
 4. 4
  _qamze_
  Üye
  ♥ Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... Özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

  ♥ Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim... Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirseniz, lütfen olumlu bir mesaj gönderin!

  ♥ Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

  ♥ Bilirsin bir karıncayı bile incitmem... Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden...

  ♥ Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum... Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum.. Özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm?

  ♥ Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin... Birtaneciğim seni çok seviyorum?

  ♥ Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor... Yok nafile uyku tutmuyor... Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda... Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim... Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

  ♥ Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

  ♥ Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

  ♥ Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

  ♥ Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?Kırdım seni ama inan çok üzgünüm... Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

  ♥ Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye...

  ♥ Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda... Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum?


 5. 5
  _qamze_
  Üye
  BENIM ICIN ÇOK ANLAMLISIN ÖYLE KI SENIN BENDEKI YERIN BU SATIRLARI YAZMAMA SEBEP. KABUL EDILEMEYECEK BIR ÞEYDI BELKI YAPTIÐIM AMA SEN DE BILIYORSUN KI HER INSAN HATA YAPAR. SENDEN BENI AFFETMENI DILIYORUM. KALBINDEKI YERIMI YITIRDIYSEM, BENI AFFETMENI BEKLEYEMEM. AMA TEKRAR DÜÞÜNMEN IÇIN AÐLAYABILIRIM...

  ÖZÜR DILERIM SENI SEVDIGIM ICIN, ÖZÜR DILERIM GÖZLERINE BAKTIGIM ICIN, ÖZÜR DILERIM SENI HEP ARADIGIM ICIN, COK AMA COK ÖZÜR DILERIM SENI INSAN SANDIGIM ICIN!

  OLANLAR IÇIN ÇOK AMA ÇOK ÖZÜR DILERIM. GERÇEKTEN ÖYLE DEMEK ISTEMEMIÞTIM KI BEN... AFFET, N.OLUR! BILIYORUM BUGÜN SENI ISTEMEDEN KIRDIM VE SONRA PIÞMANLIKLAR DENIZINDE KULAÇ ATIP DURDUM ÇARESIZCE. BILIYORUM BANA NE KADAR KIZDIÐINI, GÖZLERINDEN OKUDUM KIRGINLIÐINI... AFFET BENI N.OLUR SEVDIÐIM... ÖZÜR DILERIM SENI ARAMADIÐIM IÇIN. ÖZÜR DILERIM SENSIZ GITMEK ZORUNDA KALDIÐIM IÇIN.. ÖZÜR DILERIM YAPTIÐIM HER YANLIÞ IÇIN...

  ÜZÜNTÜMÜ ANLATACAK KELIME YOK. OLANLAR IÇIN GERÇEKTEN ÇOK ÜZGÜNÜM VE ÇOK ÖZÜR DILERIM. DOSTLUK KOLAY KURULUR AMA DEVAM ETTIRMEK ZORDUR. BUGÜN KIRDIM SENI. AMA INAN ISTEMEDEN OLDU. BU NEDENLE SENDEN ÇOK, ÇOK ÖZÜR DILERIM.

  BEYAZ BIR GÜVERCIN YOLLUYORUM SANA BU MESAJLA BIRLIKTE. BU BIR BARIÞ MESAJI! TÜM KIRGINLIKLARI YOK ETSIN VE SEN ÖZÜRLERIMI KABUL ET DIYE.. BU MESAJ SANA NE MI SÖYLÜYOR? DINLE, DIYOR KI: "KIRDIM SENI AMA INAN ÇOK ÜZGÜNÜM. BUGÜN IÇIN ÖZÜR DILERIM. ISTEDIÐIM TEK ÞEY BENI AFFETMEN VE YINE ESKI GIBI OLMAMIZ. SENI SEVIYORUM!"

  GÜNLERDIR ÖZRÜMÜ KABUL ETMEN IÇIN MESAJ YOLLUYORUM... LÜTFEN, LÜTFEN ARTIK OLUMLU BIR YANIT VER DE IÇIMDEKI SIKINTIYI HAFIFLET? TEKRAR YAZIYORUM.. ÖZÜR DILERIM TÜM OLANLAR IÇIN... GERÇEKTEN ÇOK ÜZGÜNÜM? SANA OLAN AÞKIMDAN KUÞKU DUYMAMALISIN, SENI SEVMIYOR SANA TAPIYORUM. NE OLUR BENI AFFETTIÐINI SÖYLE?

  BEN BU ÖZÜR IÞLERINDE HIÇBIR ZAMAN IYI OLAMADIM ANCAK SENI O KADAR SEVIYORUM KI? ONUN IÇIN? ÖZÜR DILERIM CANIM!

 6. 6
  sewdunayım
  Üye
  arkadaşım werdiğin özür msjları çok güsel dewamını bekliorum..paylaşımın için saol!
  emeğine sağlık!

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi