Zekice sorular

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Sohbet Forumları ve Sohbet - Muhabbet Bölümünden Zekice sorular ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  KaanCanpınar
  Yeni Üye
  Reklam

  Cevap: zekice sorular

  Reklam  1. soru: Balinalar hayatlarını denizde geçirmek ve yüzmek üzerine yaratılmış canlılar olduklarından cüsselerinin ve metabolizmalarının yağ yakma oranıda buna bağlıdır.
  2. soru:Gayet basit bir soru. Hava almadığı için
  3. soru:Tesadüf. Sabahtan akşama kadar bile arasanız telefonlar belki hiç meşgul çalmayacaktır ama 1 hafta sonra denediğinizde 1 hatta 10 meşgul ile karşılaşabilirsiniz. zamanla doğru orantılı.
  4. soru: Falcılık diye birşey yoktur. Dinimizcede öngörülen bir hobi yada meslek değildir. Çoğu hatta hepsi gerçek dışıdır.
  5. soru:2 derece.
  6. soru:Tek heceli sözcüğü durum belirtir. bu yüzden 4 hece ile yazılması ZORUNLUDUR.
  7. soru: 400 milyon yıldız var denildiğinde insanlara ilginç gelen bu unsur sadece görüldüğü kadarını görmek gerisinide hayal etmek üzerinedir. Ama yeni boyanmış bir şeyin biri tarafından ilgi görmesi ona YAKIN oldugu için insanda acaba kurumuşmu düşüncesi uyandırdığından dokunulabilir. Maksat yakınlık ve uzaklıktır.
  8. soru:Suni lezzetlere alışık bir topluluğuz insanlar olarak. Limonun gerçek tadı sunileştirilmiş tadından daha iğrenç bir tada sahip olacağından durum böyledir.
  9. soru:Işık yayıldığında ışığın olmadığı yerlere karanlık dediğimiz için,karanlığında bir eksiklik olması...Yani karanlığın ışığa bir etkisi olamaz ışığın olduğu yer aydınlıktır ışık olmayan yerde bir hiçtir. düşünülmesi gereken şey ışık ya vardır ya yoktur karanlık 2. plandadır.
  10. soru: Kütle ile ışık arasında fark vardır. ışık hızında giden bir otomobilde far yakılsa ve etrafta zifiri karanlıkla hiç gidilmiyormuş gibi bir his olur.
  11. soru: Kedi fareye endeksli bir hayvan olmadığı için fare kokulu kedi maması yoktur. Bu soru reelde karşılaştığım biri tarafından sorulsa diyeceğim laf şu olurdu:''sen aptalmısın?''
  12. soru: Teflonun işlenmeden önce yani sıcakkenki halinin bir sıvı niteliğinde olacağı 10 kişiden birinin cevaplayabileceği bişeydir.
  13. soru: Uçakta paraşüt yerine can yeleği olması bir deniz uçağı oldugunu gösterir aracın. denizyolu dışına pek çıkmayan bir araçtır o..... uçağın kara kutusunun neden parçalanmadığı ise şundan ibarettir; uçak kütle olarak karakutudan daha büyüktür kolay parçalanır ve karakutunun malzemesinden yapılan bir uçak bir köpüğü uçurmaya benzer.

  hiçbiri cevaplanamayacak sorular değildi. soruları kim hazırladı bilmek isterim
  ForumAlev Cevap: zekice sorular

 2. 14
  KaanCanpınar
  Yeni Üye
  güzel sorulardı 3. 15
  Ziyaretçi
  sorulara dogru cevap vererek zeki oldugunuzu sanmayin zekilik soru sormayla belli olur cevap vermeyle degil+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
zekice sorular,  zekice sorular ve cevapları,  en zekice sorular,  zekıce sorular,  zekice sorular ksa
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi