Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  >>myworld<<
  Usta Üye 2. 2
  wody
  Emekli

  Cevap: benim pek kullandığım yöntem değildir.
  yılan deliğinden çıksın diye :D bi kaç kere ısrar ederim baktım çıkmıyo bırakır giderim:D 3. 3
  murti05
  Özel Üye
  wody e aynen katılıyorum.;) 4. 4
  Ziyaretçi
  nedir yha bu açıklayın lütfen düzqün bir şekilde

 5. 5
  Hasan
  Özel Üye
  Tatlı dil, yılanı deliğinden çıkarır:
  Tatlı dil ile söylenen her söz mutlaka etkisini gösterir ve kişileri istenilen hedefe ulaştırır. Tatlı söz, güzel huy ve güler yüz, herkesi meftun eder. Acı sözler ile kırıcı davranışlar ve kötü huy ise insanları olumsuz yönde etkiler, olacak işleri olmaz kılar. Acı sözler ile hiçbir hedefe ulaşmak mümkün değildir. Yer, zaman ve kişilere uygun tatlı dil ile insanlara her şey yaptırılabilir. Bunun için herkes tatlı dili huy edinmelidir.
  Tatlı dilli ve güler yüzlü olmanın önemini vurgulamak üzere söylenir.

 6. 6
  Ensar
  Özel Üye
  Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır Nedir?  Sert ve kırıcı olmayan, yumuşak, hoşa giden, gönül alıcı, okşayıcı, etkileyici, inandırıcı ve yerinde söylenmiş söz insanın hoşuna gider; bu söz en azgın kişinin bile inadını kırar, onu yumuşatır ve yola getirir.

 7. 7
  Filiz
  Bayan Üye
  tatlı dilli olmak etraftaki insanlarında hoşuna gider. kalbe giden yol tatlı dille olur. tatlı dilin açamayacağı kapı yoktur. tatlı dilli olalım ki kalp kırmayalım.

+ Yorum Gönder
tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır ile ilgili hikayeler,  tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır ile ilgili hikaye,  tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır,  tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır ile ilgili yazı,  tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır ile ilgili kompozisyon
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 5 kişi