Masa üstü Takvim lazım

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Masa üstü Takvim lazım ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Masa üstü Takvim lazım

 2. 2
  ACİL
  Özel Üye

  Cevap: Rainlendar 2.3 - Masaüstü Takvim indir download


  Üreticinin açıklaması:
  Masaüstünde belirlediğiniz bir köşede duran kullanışlı bir takvim. Her güne ayrı ayrı olmak üzere yapacağınız çeşitli işleri ve hatırlatmaları not alabilirsiniz. Ayrıca bütün bunları toplu şekilde görüp işlerinizi daha organize edebilirsiniz.

  Oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Fazla yer işgal etmez. Transparan biçimde durabilir. Farklı tipteki olayları farklı renk ve simgelerle işaretler. Birçok dil desteği vardır. Aldığınız notun günü geldiğinde sizi mesajla uyarır. Ve bunun gibi nice özelliği vardır.

  Rainlendar is a customizable calendar that resides on your desktop and shows the days of the current month. It's possible to add events and tasks to the calendar and the appearance can be customized with different skins. Rainlendar can also show the events and tasks from Microsoft Outlook and Mozilla Sunbird. The events can be synchronized with a server, which will allow you to use it e.g. at home and at work. There are plenty of other features too. Licence: Freeware  Download: Rainlendar Lite 2.3 Build 54 Final (1.99 MB)
  Download: Rainlendar Pro 2.3 Build 54 Final (2.67 MB)+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi