Warrock Oyun Tanıtımı

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Warrock Oyun Tanıtımı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1

 2. 2
  naberya?
  Bayan Üye

  Cevap: Warrock Tanıtımı & İnceleme  Türkiye'de Birçok Oyuncusu Olan Knight Online Oyununun Yapımcı K2'den Yeni Bir Oyun.Warrock..Tür Olarak FPS Yani Tek Kişilik Vuruş Oyunu Olan Warrock Oynayış Açısından Battlefield ve Counter Strike Oyunlarına Benzemektedir.Warrock'ın İnternet Üzerinden ve Ücretsiz Oynanması, Bu Oyunlardan Ayrılmasını Sağlıyor.Oyunda Oyun Türü Olarak 3 Çeşit Bulunuyor..
  Bu 3 Çeşidi Bomba İmha, Herkes Tek ve Bölge Alma Olarak İsimlendirebiliriz..  Oyunda Birçok Silah Çeşidi Bulunuyor..Oyunda Kazandığınız Para İle Bu Silahları Kiralayıp Oynadığınız Oyunlarda Kullanabiliyorsunuz..Silahlardan Başka Araçlarda Bu Oyunda Çeşitlilik Gösteriyor..Hava Kara ve Deniz Araçlarından Oluşan Çeşitler, Oyunlarda Size Kolaylık ve Ekstra Eğlence Sağlıyor..  Oyunda 5 Karakter Mevcut.Assault, Medic, Sniper, Heavy Weapon Unit, Engineer.İsimleri Üzere Hepsinin Ayrı Görevleri Var ve Buna Göre Silahlar ve Özel Ekipmanlar mevcut..  Oyunda 32 Kişiye Kadar Oynayabileceğiniz Birçok harita var..Her haritanın oynanacağı tür farklı olduğu için sadece battlegroup türündeki haritaları 32 kişiyle oynamak mümkün oluyor....

  Ekran Görüntüleri - ScreenShotlar
 3. 3
  RAAJAA
  Emekli
  Buyrun Umarım işinize yarar...
  Saygı ve sevgilerimle ;)  WarRock TANITIM  Türkiye'de birçok oyuncusu olan Knight OnLine oyununun yapımcısı K2'den yeni bir oyun daha, WarRock... Tür olarak FPS (Tek Kişilik Vuruş Oyunu) olan WarRock oynayış açısından Battlefield ve Counter Strike oyunlarına benzemektedir. WarRock'ın internet üzerinden ve ücretsiz oynanması, bu oyunlardan ayrılmasını sağlıyor.


  Temel Oyun Bilgileri  Havada ağır mazot kokusu ve arka planda uzak bir çatışmanın sesleri. Bir zamanlar basit ve sakin bir hayatin yaşandığı yollardan geçen tanklar ve askerler. Bunlar, Derbaran da yıllardır NIU ve Derbaran ordusu arasında yaşanan iç savaşın değişmeyen özellikleri.

  Derbaran ordusu ya da NIU isyancıları, hangi tarafa katılacaksın?

  Servis branşınızı seçin, silahlarınızı donatın ve kendi askerinizi yaratın. Oyun içinde bir çok değişik haritalar oynarak Experience puanları kazanıp, rütbenizi yükseltin ve bir çok yeni ve kuvvetli silahlar kullanmaya hak kazanın!

  Üç değişik oyun seçeneğinden oyun tarzınıza uyanı seçip, (Close Quarters Combat, Urban Ops, Battlegroup) hızlı tempolu oyunlar veya devasa haritalarda tanklar, jet uçaklari ve hücüm botları kullanıp düşmanlarınızla savaşın!

  Derbaran’da savaşlar oyuncuları kurak çöllerden, karlı tren istasyonlarına ve tropik adalar gibi bir çok değişik bölgelere taşıyacak!

  War Rock dünyasına hoş geldin asker!


  Oyun Özellikleri


  Dinamik, Hızlı Tempolu Savaş!

  Geniş silah, donanım seçeneklerini kullanarak kendi askerini yarat ve Blackhawk helikopterleri, K1 tankları ve F15 jet uçakları ile havada ve karada savaş!

  Sürekli Karakter Gelişimi
  NIU isyancılarına ya da Derbaran ordusuna katılın. 5 adet servis branşından (Engineer, Medic, Assault, Sniper, Heavy) oyun tarzınıza uygun olanı seçip, experience puanları kazanıp, rütbe atlayın! Rütbeniz yükseldikçe daha kuvvetli silahlar ve ekstra eşyalar elde edin.

  Silah & Eşya Marketi
  Oyun içindeki Silah Deposu ve Eşya Marketini ziyaret edip oyun içinde kazandığınız Dinarları harcayıp karakterınizi daha güçlü silahlar ve eşyalar ile donatın! Yeni geliştirdiğimiz seçenekler sayesinde, her durum için en uygun silahı bulabilirsiniz!

  Sık Yenilenen İçerik
  Sık sık eklenen yamalar, oyuncu istekleri dikkate alınarak eklenen yeni araçlar, silahlar ve yeni oyun modelleri gibi değişiklikler içerir. Her “Episode”, War Rock hikayesinde Derbaran da yaşanan iç savaş hakkında yeni heyecan verici bir bölüm içerir.

  Etkinlikler, Turnuvalar & Klan Sistemi
  Klan Sistemi ve Sponsorlu etkinlikler ile arkadaşlarınızla birlikte kendi klanınızı yaratın ve kişisel ve klan sıralamaları için diger klanlarla savaşın!. Değişik aralıklar ile düzenlenen klan turnuvalarına katılıp, muhteşem ödüller kazanma şansını elde edin!

  Free2Play?
  War Rock’ı tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz! Free2Play olarak adlandırılan bu oyun sistemi ile ücret ödemeden karakter yaratma, level atlama ve yeni silahlar elde etmek gibi oyunun temel özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

  Premium Üyelik
  Oyuncular bir çok değişik alışveriş seçenekleriyle Premium üyelik alarak oyunun bir çok ekstra özelliklerinden yararlanabilirler. Bu özellikler bonus XP, 5. slot silahı gibi bir çok şeyi kapsamaktadır!


  Sistem Gereksinimleri


  Minimum Sistem Gereksinimleri:

  CPU(İşlemci) : Pentium 3 - 800 Mhz veya daha iyisi
  RAM(Bellek) : 512 MB veya daha iyisi
  Graphics(Ekran Kartı) : Radeon 8500LE / Geforce MX400 veya daha iyisi
  OS(İşletim Sistemi) : Windows ME / 2000 / XP
  ISP(Bağlantı) : DSL
  Network Kartı : 10 Mbps
  Hard Disk : 900 MB

  Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
  CPU(İşlemci) : Pentium 4 - 2.0 Ghz veya daha iyisi
  RAM(Bellek) : 512 MB veya daha iyisi
  Graphics(Ekran Kartı) : FX5700 / ATI 9200 veya daha iyisi
  OS(İşletim Sistemi) : Windows 2000 / XP
  ISP(Bağlantı) : Cable / T1
  Network Kartı : 100 Mbps / 1000 Mbps
  Hard Disk : 900 MB


  Servis Branşları:

  Oyuna giriş yaptığınızda, oynamak istediğiniz branşı seçmeniz gerekecek. Oyuna başladıktan sonra ölümler arasında silahlarınızı ve branşınızı istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

  1) Engineer


  Engineer araç ekiplerine destek görevi görür ve tüm araçları onarabilme özelliğine sahiptir. Genelde P90 ve G36C gibi tam otomatik ve seri ateş eden silahları tercih ederler.

  Standard Silah Paketi
  Colt .45, MP5, Spanner

  2) Medic


  Medicler savaş alanında yaralılara yardım rolü oynarlar. İlk yardım çantaları ile canları azalmıs oyuncuları iyileştirebilirler. UZI ve MP5 gibi hafif ve seri ateş eden tam/yarı otomatik silahları kullanmayı tercih ederler.

  Standard Silah Paketi
  Colt .45, MP5, Med Kit

  3) Sniper


  Sniperlar savaş alanında uzaktan keskin nişan özelliğine sahiplerdir ve düşman askerlerini çok uzak mesafelerden savaş dısı bırakabilirler. Sniperlar genellikle kendi başlarına bulunduklarından PSG-1 ve AWM gibi uzun namlulu keskin nişan tüfekleri kullanmayi tercih ederler.

  Standard Silah Paketi
  Colt .45, M24 Sniper Rifle, K400 frag grenade

  4) Assault


  Ana saldırı askerleri görevi görürler. Savaş alanında en önden giden askeri bölük olarak AK-47, el tabancaları, el bombaları gibi bir çok değişik silahı kullanabilirler.

  Standard Silah Paketi
  Colt .45, K2, K400 frag grenade

  5) Heavy Trooper


  Heavy Trooperlar düşman araçlarını yok etme rolünde çok etkili bir branşdır. Roket atarları, anti-vehicle mine, ve minigunları ile uzak meshafeden düsman yer, hava ve kara araclarını yok edebilirler.

  Standard Silah Paketi
  Colt .45, Panzerfaust, TMA-1A landmine

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi