Farm ville açılmıyor

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Farm ville açılmıyor ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Farm ville açılmıyor
  Soru: farm ville açılmıyor ne face de nede kendi sayfasından,aynı bilgisayardan arkadaşımın sayfası açılıyor,eşim benim ve kızımın çiftlikler açılmıyor ? 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: Facebooktan farmvilleye giriyorum play diyor sonra o sarı olarak dolan şey son adım kala öyle kalıveriyo ayrıca üst kısımda da şu yazıyor " Howdy farmers! We are investigating reported connection issues and HAVE DEACTIVATED WITHERING, so crops are safe. Thanks for bearing with us. " Yardımlarınızı bekliyorum farmville oyununu çok seviyorum... 3. 3
  Ziyaretçi
  Aynı Sorun Bendede War Acil Yardım Ekinler Kurudu Walla 4. 4
  Ziyaretçi
  ya evet aynısı bana da oluyor.eşim kendi hesabından girince bir şey olmuyoır,ben giremiyorum .sorunun ne olduğunu bilen var mı?

 5. 5
  Ziyaretçi
  Bendede hata veriyor

  Aynen yukarıda
  Howdy farmers! We are resolving reported LOADING issues and have TURNED OFF WITHER, so your crops and farms are safe. Fix coming soon!

  Sarı renkte bu yazıyor firefox dns ayarları hepsi denendi başka kullanıcılarınki benim pc de açılıyr ama yani sanki bazı kullanıcılar banlanmış gibi
  Çözümünü bilenin paylaşmasını rica edicem

 6. 6
  Ziyaretçi
  aynı sorun bendede var lütfen yardımcı olun

 7. 7
  Hasan
  Özel Üye
  Dns Ayarlarınızı aşağıdaki gibi yapıp girmeyi deneyiniz.

  İlk olarak bilgisayarımızı açıyoruz. Ardından “Başlat“a tıklayıp “Denetim Masası“nı açıyoruz. Denetim Masası’nı açtıktan sonra Ağ ve İnternet bölümünden “Ağ durumunu ve görevlerini görüntüle”ye tıklıyoruz.

  dns ayarlari.png

  Daha sonra karşımıza ekranın sol tarafında bulunan “Bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin”e tıklayın.

  dns ayarlari.png

  Açılacak yeni ekrandan Ağ bağlantınıza sağ tıkladıktan sonra “Özellikler”e tıklayın.

  dns ayarlari.png

  Ağ bağlantınızın özelliklerine tıkladıktan sonra gelen sayfadan “İnternet Protokol sürüm 4 (TCP/IPv4)” bölümüne bir kez tıklayın. Ardından “Özellikler” butonuna tıklayın.

  dns ayarlari.png

  İnternet Protokol sürüm 4 (TCP/IPv4) özelliklerine tıkladıktan sonra gelen sayfadan “Aşağıdaki DNS sunucularını kullan” seçeneğini seçiyoruz. Sonrasında kullanmak istediğimiz DNS’leri ya da resimdeki DNS’leri yazıyoruz ve Tamam seçeneğine tıklıyoruz. Windows 7 işletim sisteminde DNS değiştirme işlemi bu kadar.

  dns ayarlari.png

  Bu yazımızda sizlere resimli bir biçimde Windows 7’de DNS ayarlarının nasıl değiştirileceğini anlattık. İlerleyen yazılarımızda DNS değiştirme ile ilgili daha ayrıntılı ve detaylı bilgiler paylaşacağız.

+ Yorum Gönder
mozilla farmville 2 açılmıyor,  farm ville 2 açılmıyor,  farmville 2 açılmıyor,  farmville 2 açılmıyor neden,  mozillada farmville açılmıyor
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi