Arkadaşlık ile ilgili ingilizce komposizyon

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Arkadaşlık ile ilgili ingilizce komposizyon ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  crayziso
  Usta Üye

  Cevap: My Friend's Story...

  He and his employer were driving in a sedan on a rural road in Vietnam. (This was a few years ago-they were there on business). Suddenly a guy on a motorcycle came tearing around the bend in front of them headed straight for them. The employer, who was driving the sedan, swerved to avoid hitting the motorcyclist but ran the car into a tree instead. Neither of the two in the car was wearing a seatbelt.
  My friend said he saw his employer thrown forward, but as if in slow motion, to smash his head on the windshield, then fall back into his seat. Greatly alarmed, he blurted out "Are you OK?"
  His employer looked at him and said "What do you mean ** I OK? Are YOU OK?
  My friend said "Yeah, I'm fine, but you just smashed into the windshield."
  "No" said the employer "YOU just smashed into the windshield!"
  My friend looked at the windshield and saw there were two spiderweb fractures in it, one in front of each of them. Then he felt blood trickling down his face.
  Each one of them had, apparently, watched the other smash into the windshield without being sensible that he, himself, had also done so.

  TURKCE
  O ve işveren bir sedan Vietnam bir kırsal yolda sürüş edildi. (Bu birkaç yıl önce-orada iş için vardı). Bir motosiklet üzerinde Birden bir adam etrafında önlerinde eğmek yırtılmaya geldi düz onlar için başlı. Kim sedan sürüş olarak işveren, motosikletçi isabet önlemek için yoldan çıkarak ancak bir ağaca yerine araba koştu. Ne iki Araç Emniyet kemerinin giymişti.

  Arkadaşım onun işveren ileri atılmış gördüm, ama dedi ağır çekim gibi, bir ön cam, sonra başını şut geri oturduğu girer. Büyük ölçüde alarma geçirdi, o "dışarı blurted İyi misin?"

  Işvereni ona baktı ve "Ne ** Ben Tamam demek istiyorsun? Dedi İyi misin?

  My friend "Evet, ben iyiyim, ama sadece ön cam içine çökerttiğini" dedi.

  "Hayır" dedi Sadece ön cam içine çökerttiğini işveren "!"

  Arkadaşım ön cam baktı ve iki örümcek içinde kırık gördü, her biri bir tanesi önünde. Sonra kan yüzünü aşağı damlatmalı hissetti.

  Bunların her biri, görünüşe göre, ön cam içine, kendisi de bu yüzden yaptığı duyarlı olmadan diğer şut izlemişti. 3. 3
  Ziyaretçi
  çok teşekkür ederim :)+ Yorum Gönder
arkadaşlık ile ilgili ingilizce kompozisyon,  arkadaşlık ile ilgili ingilizce hikayeler,  arkadaşlıkla ilgili ingilizce kompozisyon,  arkadaşlık nedir ingilizce kompozisyon
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi