Yangın ile ilgili kısa hikayeler

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Yangın ile ilgili kısa hikayeler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  fecr
  Özel Üye

  Cevap: Aydede Ve Yangın Çıkaran Volkan

  forumalev.net
  Aydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi
  Akşam olmasına rağmen hava hala sıcak sayılırdı. AydedeAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi her akşam olduğu gibi gökyüzünde geziyordu. Ve yeryüzündeki çocukları kontrol ediyordu.  Aydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi
  Bu akşam keyfi yerindeydi. Çünkü çocuklar da keyifliydi. Kimisi hala dışarıda oynuyordu. Kimisi yorgunluktan çoktan uyumuşAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi kimisi de yemeklerini yiyiyordu.
  Aydede ıslık çalarak gökyüzünde süzülmeye devam etti. Tam o sırada denizin kenarındaki bir kulübedenAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi yükselen dumanı ve parlayan ateşi gördü. Ardından üç dört çocukAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi kulübeden dışarı fırlayıpAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi bağırmaya başladılar. Kulübenin arkası ormandı ve tepeye doğru evler vardı. Aydede hızla aşağıya doğru süzüldü ve çocukların yanında durdu."Ne oldu çocuklar" dediğindeAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi bütün çocuklar ancak fark ettiler Aydedeyi. Hepsi bir ağızdanAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "AydedeAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi Aydede içeride Volkan kaldı" diye bağırdılar ve ağlamaya başladılar.
  Aydede oldukça küçük olan kulübeye doğru yaklaştı. Çatısından ve kapısından dumanlar çıkıyordu. AydedeAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi bir bezi denizde ıslatarak yüzüne sardı ve kapıdan içeri girdi. İçeride göz gözü görmüyordu. Sadece oraya buraya koşuşturan bir gölge gördü. Bütün duvarlar ve tavan dumandan kapkara is olmuştu.
  AydedeAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi gölgeye yaklaşıpAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi yakaladıAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "Hey ne yapıyorsun bakalım" dedi. Çocuk arkasını dönüp Aydedeyi görünceAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "Aydede nefes alamıyorumAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi şu ateşi söndürmem lazım" dedi ve bayıldı.
  Aydede çocuğu dışarı çıkardığındaAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi bütün çocuklarAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "Volkan'a ne oldu" diye bağırıştılar. Aydede cevap vermeden içeri girdi ve dumanı çıkaran ateşin yanınaAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi elinde su dolu bir kovayla yaklaştı. Kovadaki suyu ateşin üstüne boşalttı. Daha çok duman çıktı. Sonra bir kova daha ve bir kova daha boşalttı. Ateş sönmüşAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi Aydede dışarı çıkmıştı.
  "Ateş söndü çocuklarAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi korkmanıza gerek yok" dedi. Volkan'da kendine gelmişAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi tüm çocuklarla birlikteAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi ayakta Aydedeye bakıyordu. Çocuklar birden gülmeye başladılar. Aydede şaşırmıştıAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "Sizi yaramazlar sizi" dediAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "hem kulübeyi yaktınızAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi hem de eğleniyor musunuz?"
  Çocuklar gülmeye devam ederkenAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi VolkanAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "Aydede sana gülüyoruz. Çünkü simsiyah olmuşsun" dedi.
  Aydede cebinden bir ayna çıkarıp yüzüne baktı ve kendisi de gülmeye başladı. Gerçekten de dumanın çıkardığı isten simsiyah olmuştu.
  "Asıl sen kendine bak" dedi Volkan'aAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "sen benden de kara görünüyorsun"
  Sonra Volkan'ı da alıp denize girdiler ve tüm kirlerini yıkadılar. Hiç üşümediler çünkü hem suAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi hem de hava hala sıcaktı. Sonra sahilde kumların üzerine oturdular.
  "Eeee anlatın bakalımAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi bu iş nasıl oldu böyle" dedi Aydede.
  Burcu Aydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "Aydede Volkan abim hep böyledir. KibritleAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi çakmakla oynamayıAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi mum yakmayı sever" dedi.
  Sonra Alaz aldı sözüAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "Evet hep ateşle oynuyorAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi o mum yakmıştı ve biz de sohbet edipAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi oyun oynuyorduk" dedi.
  Deniz atıldıAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "Biz sohbet ederken mum devrilmiş ve yatağı yakmış. Ateşi fark ettiğimizde içerisi birdenbire duman olmuştu"
  Sonra Eren devam ettiAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "Ateş büyüyünce biz de hemen kaçtık" dedi.
  Volkan utanmış gibi başını öne eğmiş sadece dinliyordu.
  AydedeAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "Eeee VolkanAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi sen ne diyorsun bu anlatılanlara" diye sordu.
  Volkan sessizceAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "Ben mumların yanmasını seviyorum. Oyun kulübemiz o zaman daha güzel görünüyor"dedi ve devam ettiAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "ama çok dikkat ettiğim içinAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi bir şey olmaz diye düşündüm"dedi.
  AydedeAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "Ama Volkan olur mu hiç" dediAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "Çocukların kibritleAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi çakmaklaAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi mumla oynamaları doğru değildirAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi sen bunu bilmiyor musun" dedi ve devam ettiAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "Ancak büyüklerin yanındayken ve onlardan izin alarak mum yakabilirsiniz. O da hemen işiniz bitince söndürmek üzere. Şimdi bize bir daha ateşle oynamayacağına dair söz vereceksin" dedi.
  Volkan herkese söz verdiAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "Bir daha ateşle oynamayacağıma söz veriyorum. Bu oyun kulübesini çok zor yapmıştık. Şimdi ne yapacağız" dedi.
  AydedeAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi "Haydi bakalım çocuklar iş zamanı" dedi ve hepsi birden kulübeyi temizlemeye başladılar.
  Sabaha doğru külübe eskisi gibi tertemiz olmuştu.
  Volkan bir daha hiç ateşle oynamadı ve tüm çocuklarAydede Ve Yangın Çıkaran Volkan Çocuk Hikayesi o kulübede çok güzel oyunlar oynamaya devam ettiler.+ Yorum Gönder
yangın ile ilgili kısa hikayeler,  yangın ile ilgili hikayeler kısa,  yangın ilgili ve evlerle ilgili kisa hikayeler,  yangın ile ilgili hikaye
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi