Yıl sonu konuşma metni

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Yıl sonu konuşma metni ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Yıl sonu konuşma metni

 2. 2
  m-colak
  Üye

  Cevap: Değerli Gençler;

  Karnelerinizi bugün alıyorsunuz. Kiminiz sevinecek, kiminiz üzüleceksiniz. Ama şunu unutmamalıyız ki her şey not demek değildir. Herbiriniz, gözlerinizde geleceğe emin adımlarla yürüme isteğini yansıttıkça başarıya ulaşacağımızdan asla şüphem olmayacak.

  Ülkemiz önemli bir dönemden geçmekte, teknolojik gelişmelerin birbirini takip ettiği günümüzde, insanın toplumsallaşmasında en önemli rolü eğitim oynamaktadır. Bizler de, eğitim sistemimize daha fazla nasıl işlerlik kazandırabiliriz diye düşünmeliyiz.

  Sevgili Gençler,

  İçinde bulunduğunuz gelişim dönemlerinin sizleri gerçeklerden soyutlamasına izin vermeyin. Derslere daha etkili çalışarak sizlere güvenen bizleri mahcup etmeyin. Bizler, sizlerden bir kişiyi bile kaybetmeyi göze almadık, almıyoruz ve almayacağız. Mutsuzluğunuz mutsuzluğumuzdur, acınız acımız ve sevinciniz de sevincimizdir.

  Atatürk’ün, eğitim; milli, bilimsel, uygulamalı, karma ve laik olmalıdır ilkelerine sıkı sıkıya sarılarak ve onlara daha fazla işlerlik kazandırarak sizleri, geleceğe daha iyi hazırlamanın yollarını arayacağız. Yeter ki sizler, sizin için açtığımız yollarda yürüyün ve bizlerin sizlere güvendiği gibi kendinize güvenin.

  Atatürk diyor ki: “ En mühim, en esaslı nokta eğitim meselesidir. Eğitimdir ki bir milleti ya hür, müstakil, şanlı, yüksek bir medeniyet halinde yaşatır ya da bir milleti esaret ve felakete terk eder “

  İkinci dönemin bu dönemden daha verimli geçmesini diliyor, hepinizi seviyor ve gözlerinizden öpüyorum.
  Aydın birer birey olmanız dileği ile… 3. 3
  Ziyaretçi
  daha güzel olabilirdi+ Yorum Gönder
yıl sonu konuşma metni,  yıl sonu konuşma metni örnekleri,  yıl sonu okul müdürü konuşma metni,  sene sonu okul müdürü konuşma metni,  okul müdürü yıl sonu konuşma metni
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi