Piknikte yaşanan korku

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Piknikte yaşanan korku ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Piknikte yaşanan korku
  Soru: çarşamba günü pikniğe gitmiştik .yemek yedikten sonra keşfe çıktık.ilk önce iki tane insanların kendilerini astıkları iplerden bulduk.biraz daha ilerledikten sonra bir tane daha bulduk.yanlarında da mezar gibi bir şey vardı.biraz daha ilerledikten sonra etrafı kumla dolu bir deynek bulduk.kendiliğinden yere düştü. baya ilerledikten sonra hiç açılmamış markalı bir ruj bulduk.önceden bir korku filmi izlemiştik karekter ESTHER idi rujla ESTKER yazdık.biraz zaman geçtikten sonra E HARFİ S harfine dönüştü.arkamıza döndükten sonra birden küller ortaya çıktı elledik küller sımsıcaktı.ağaca sıkışmış bir kum torbası bulduk.ağaçlarda izler işaretler resimler Öl vb. gibi şeyler vardı.tepede beyaz birşey geçip duruyordu.zaman baya ilerledi .piknik bitti.evlerimize dağıldık.ertesi gün sınıfımızda bu gibi olaylar yaşandı.çok korktuk.SİZDEN CEVAP BEKLİYORUZ.(BU OLAYI ASIL OLARAK 4 KİŞİ YAŞADIK) ? 2. 2
  Ensar
  Özel Üye

  Cevap: ipleri piknik yerinde bulmanız çok normal insanlar o iplele çocuklarına salancak vb gibi şeylerde kullanıyorlardır.
  yanındaki mezar dedğiniz şey ise görevlilerin belkide ağaç vb ekmek için açtıkları çukurdur.
  Deynek rüzgarın etkisi ile düşmüş olabilir.
  Bulduğunuz ruj gayet normal geçen bir bayan düşürmüştür.
  günümüzde ağaçlara birtakım yazılar kazılarak yazılmaktadır bu gayet doğal birşeydir.
  tepede beyaz diye nitelendirdiğiniz şey göz yanılması veya bulut olmalı yada bu korkudan sonra tansiyonunuzun düştüğü için olabilir:)
  Korkmanıza gerek yok bu gayet doğal şeyler size tavsiyem Korku filmlerinden uzak durun bir müddet izlemeyin +7 olan film izleyin şimdilik.
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi