Temiz ve düzenli çevre ile ilgili gazete haberleri

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Temiz ve düzenli çevre ile ilgili gazete haberleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Temiz ve düzenli çevre ile ilgili gazete haberleri

 2. 2
  Ensar
  Özel Üye

  Cevap: Temiz Çevre, Sağlıklı Yaşam Kampanyası  Çubuk Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Çubuk Aile Yaşam Merkezi işbirliği ile “Temiz Çevre, Sağlıklı Yaşam” kampanyası başlatıldı.

  Kampanyaya, Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, Çubuk Aile Yaşam Merkezi Müdürü Ahmet Tandoğan, Yıldırım Beyazıt Mahallesi Muhtarı Satılmış Bilici ve Aile Yaşam Merkezi üyeleri katıldılar.

  Kampanya hakkında bilgi veren Çubuk Aile Yaşam Merkezi Müdürü Ahmet Tandoğan, “Bireylerin yaşadıkları kentte temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri ve bu konuda gerek çocukların gerekse gençlerin bu bilince sahip olmalarını temin etmek, her bireyin yaşadığı ortamı temiz ve düzenli gördüğünde kendisinin ve başkalarının duyacağı mutluluğu paylaşmasını sağlamak amacıyla Temiz Çevre, Sağlıklı Yaşam kampanyasını başlattık” dedi.

  Ankara Bulvarı üzerinde bulunan Çubuk Aile Yaşam Merkezi önünde başlayan’’Temiz Çevre, Sağlıklı Yaşam’’ için yürüyüş ve çöp toplama kampanyası, Çubuk Belediyesi önünde bitti. Ellerinde çevreye duyarlı olunması ile ilgili pankartlar, eldivenler ve çöp poşetleri ile yaklaşık dört bin metre yürüyen çevreci üyeler, yol boyunca da çöp topladılar. Grubu Belediye önünde elinde karanfil ile karşılayan Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, “Amaçları çevre temizliğine katkıda bulunmak ve çevre bilincini faaliyetleri ile toplumun her bölümüne yerleştirmek olan bu duyarlı Aile Yaşam Merkezi üyelerimize teşekkür ederim. Topladıkları çöplerle havayı, suyu ve toprağı kurtarma yolunda önemli bir adım attıklarının bilincindeler. Daha yaşanılır bir çevre için herkese güzel örnek oluyorlar. Ben bu faaliyetinizi ve sizleri alkışlıyorum” şeklinde konuştu.

  Daha sonra meclis salonunda kampanyaya katılan üyelere meyve suyu ve simit ikram eden Başkan Özden, bu kampanyayı başlatan başta merkez Müdürü Ahmet Tandoğan ve ekibine teşekkür etti. İlçenin doğal güzelliği ve yeşilliği ile Ankara’nın en güzel ilçesi olduğunu vurgulayan Başkan Özden, “Bu güzellikleri gelecek kuşaklara en güzel şekilde emanet etmemiz gerekmektedir. Eğer biz bu güzellikleri bir şekilde bozar isek o zaman insanlarımız ve canlılar sağlıksız bir ortamda yaşarlar. Bundan sonra burada çocuklarını çöp toplarken gören veliler, artık çevre temizliği konusunda daha da duyarlı olacakları umudundayım” diye konuştu.

  Kampanya bir ay süresince devam edecek.

  Tarih: 20.10.2009 3. 3
  Ziyaretçi
  ya tarihi de olsa güzel olurdu eğer tarihini yazmışsanız görmemiş olalibilirim teşekkürler buj bilgide işime yarar 4. 4
  Ziyaretçi
  Teşekkür ederim Forumalev yardımınız oldu

 5. 5
  Ziyaretçi
  katılıorum günüde olsa

 6. 6
  Ziyaretçi
  evet tarihi olsa iyi olurdu ama yinede güzel işime yaradı

 7. 7
  Ziyaretçi
  sağolun işime yaradı

 8. 8
  Ziyaretçi
  sağolun işime yaradı tarih olsa daha iyiydi

 9. 9
  Ziyaretçi
  ya tarih olsaydı daha ii olurdu

 10. 10
  Ziyaretçi
  ya yeter bu baktığım kaçıncı site delircem valla ya tarihi ile birlikte yazıyom yanına internetin tarihsizler çıkıyo ben hep bu siteden bakarım ama bu sefer işe yaramadı

 11. 11
  Ziyaretçi

  evet gerçekten çok yardımınız oldu

 12. 12
  Ziyaretçi
  bizim için temiz çevrede yaşamak herkesin hakkı

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
düzenli cevre,  temizlik ile ilgili gazete haberleri,  temiz ve düzenli bir çevrede yaşama,  temiz ve düzenli bir çevrede yaşama ile ilgili haberler,  çevre ile ilgili gazete haberleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 15 kişi