Ösym itiraz dilekçesi örneği

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Ösym itiraz dilekçesi örneği ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Ösym itiraz dilekçesi örneği

 2. 2
  Gülcan
  Usta Üye

  Cevap: ösym itiraz dilekçesi örneği 2013

  TALEPLER 3 çeşit örnek vereceğim

  7-8 Temmuz 2012 tarihinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı sonucunda tarafıma bildirilmiş olan puandaki netlerim ile hesapladığım netler arasında farklar bulunmaktadır. Netlerim, hesapladığım netin altında gelmiş olup, bu hususa yönelik itirazımı sunmakla birlikte puanımın yeniden hesaplanmasını; cevap kağıdımın tekrar okunarak incelenmesini, netler arasında ortaya çıkan farklılığın nedeninin, 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu çerçevesinde, tarafıma yazılı olarak bildirilmesini talep ederim.

  7-8 Temmuz 2012 tarihinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı sonucunda netlerim eksik gelmiş ve puanım düşük gelmiştir. .Bu hususa yönelik itirazımı sunmakla birlikte puanımın yeniden hesaplanmasını; bir hatanın olup olmadığının, ortaya çıkan farklılığın nedeninin, 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu çerçevesinde, tarafıma yazılı olarak bildirilmesini talep ederim.

  7-8 Temmuz 2012 tarihinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı sonucu olarak tarafıma bildirilen puan, hesapladığım puan ile örtüşmemektedir. Bu hususa yönelik itirazımı sunmakla birlikte puanımın yeniden hesaplanmasını; bir hatanın olup olmadığının, ortaya çıkan farklılığın nedeninin, 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu çerçevesinde, tarafıma yazılı olarak bildirilmesini talep ederim.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi