İphone 4 ile neler yapılabilir

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden İphone 4 ile neler yapılabilir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  İphone 4 ile neler yapılabilir
  Soru: iphone 4 ile neler yapılabilir ayrıntılı bir şekilde bilgi verir misiniz ? 2. 2
  HARBİKIZ
  Bayan Üye

  Cevap: iphone 4 ile neler yapılabilir
  Dahili LED flaşlı 5 megapiksel kamera ile ayrıntılı, güzel fotoğraflar çekin. Geliştirilmiş arka yüz aydınlatma sensörü az ışıkta dahi mükemmel fotoğraflar yakalar. Ön kısımda bulunan kamera kendi portrenizi çekmeyi kolaylaştırır.

  Filmleriniz HD kalitesinde olsun. Geliştirilmiş arka yüz aydınlatma sensörü ve yerleşik LED ışık sayesinde az ışıklı ortamlarda dahi etkileyici videolar çekin. Daha sonra Apple tasarımı temalar, başlıklar ve geçişler içeren yeni iMovie uygulamasını kullanarak çektiğiniz videoları kurgulayın ve doğrudan iPhone 4 üzerinde kendi küçük şaheserinizi yaratın. Şimdi App Store’da.

  iPhone 4 çoklu görev yürütmenin tamamen yeni bir şeklini sunuyor. Artık ön plandaki uygulamanın performansını düşürmeden veya pili gereksiz yere tüketmeden sevdiğiniz üçüncü parti uygulamaları çalıştırabilir ve aralarında anında geçiş yapabilirsiniz.1 Bu çoklu görev yürütme yaklaşımı yalnızca iPhone’da bulunur.

  iPhone 4′te bulunan Retina ekran, önceki iPhone modellerinin sahip olduğundan dört kat fazla piksel sayısıyla bugüne kadar üretilmiş en net, en canlı ve en yüksek çözünürlüklü ekrandır. Aslına bakarsanız, piksel yoğunluğu o denli yüksektir ki, insan gözü bu pikselleri ayırt edemez. Bu sayede metinler şaşırtıcı derecede keskin ve resimler çarpıcı şekilde net görünür.

  iPhone 4′te iki kamera vardır: Biri öndedir ve size odaklanır. Diğeri ise arkadadır ve diğer her şeye odaklanır. FaceTime, görüntülü görüşme sırasında dilediğiniz zaman bu iki kamera arasında geçiş yapmanıza olanak tanır. Tek yapmanız gereken bir düğmeye dokunmak.

  İnsanlar uzun yıllardır görüntülü görüşme yapmayı hayal ediyordu. iPhone 4 bunu gerçeğe dönüştürüyor. iPhone 4′ten iPhone 4′e Wi-Fi üzerinden, tek bir dokunuşla dünyanın bir ucundan çocuklarınıza el sallayıp gülümsemelerini görebilir veya en yakın arkadaşınızın hikayelerinize gülmesini izleyebilirsiniz. Kutusundan çıkar çıkmaz çalışır. Başka hiçbir telefon iletişimi bu denli eğlenceli hale getiremez+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi