Koltuk altı terlemesi nasıl önlenir

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Koltuk altı terlemesi nasıl önlenir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  Gizliyara
  Frmacil.com

  Cevap: koltuk altı terlemesi nasıl önlenir


  koltuk altı terlemesi nasıl önlenir


  Yaz aylarının en rahatsız edici problemlerinden biri olan koltuk altı terlemesi, hem kokusu ile huzursuzluk vermekte hem de bedii görünümü kötü etkilemektedir. Gelişen teknolojinin sunmuş olduğu yöntemlerle koltuk altı terlemesinin tedavisi sadece 30 dakikalık bir işlemle mümkün. Prof. Erol Kışlaoğlu koltuk altı terlemesine son veren çözüm yolundan bahsediyor:
  Koltuk altı terlemesine çözüm olacak olan metodun lokal anestezi altında yarım saat içinde oldukça basit ve sağlığı tehdit etmeden uygulanabileceğini söyleyen Kışlaoğlu, yöntemi şöyle anlatıyor: “Özel bir liposuction aleti ile koltuk altındaki ter bezlerinin alınmasına dayanan operasyon lokal anestezi ile yapılmakta ve hasta aynı gün işine bile dönebilmektedir. Plastik cerrahi uzmanı tarafından uygulanması gereken bir operasyondur. Çünkü operasyon, kola giden ana damar ve sinirlerin bulunduğu bölgede gerçekleştirilmektedir.”

  Prof. Kışlaoğlu, bu işlem kesinlikle liposuction değildir diye de belirtiyor. Operasyonun gerçekleştirilmesi için özel liposuction aletlerine ihtiyaç vardır. Normal liposuction aletleri ile bu işlem gerçekleştirilemez.

  Yöntemin uzman kişiler tarafından doru uygulanması halinde ömür boyu rahatlık sağlayacağının altını çizen Prof. Kışlaoğlu, yöntemin 16 yaşından büyük olan herkese uygulanabileceğini ve tekrarı gerekmeyeceğini açıkladı. Ancak bazı kişilerde ikinci bir işleme gerek duyulabilir+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi