Güzel sözler kısa

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Güzel sözler kısa ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Güzel sözler kısa

 2. 2
  HARBİKIZ
  Bayan Üye

  Cevap: Güzel sözler 2013 kısa


  Göz kaptırdığım renkten, kulak verdiğim sesten, Affet senden habersiz aldığım her nefesten…

  Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.

  Kalp ne ile doluysa dudaklardan dökülür gider.

  Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu can seni sevdi başkasına bakar mı?

  Bir kuştun sen uçup uçup dalıma kondun, sana hep çiçek açtım, yine gel diye, ama sen bir rüzgara kapıldın gittin. Üşüdüm, kırıldım ama hiç unutmadım.

  Zaten tabiatı bile ayrılık üzerine kurmuş yaradan. Yaprak düşer dalından, yağmur ayrılır bulutlardan, seviyorum derken bile kelimeler ayrılır dudaklardan.

  Gitme içimdeki ateşin sönmeden. Gitme elimi tutmadan, belimi sarmadan. Gitme azrail son nefesimi almadan. Gitme topraklar bedenimi sarmadan. Gitme!

  Sana nasıl hitap etmeliyim bilmiyorum. Hayatım desem hayat çok kısa, çiçeğim desem çiçek soluyor. Sana canım demeliyim, çünkü bu can sen oldukça yaşıyor…

  Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!

  Sevgilerin en güzeli seni sevmek, özlemlerin en güzeli seni özlemek
  Ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek.

  Fazla büyütme kendini, en fazla sevebildiğim kadarsın dahası yok..

  Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel görmek istediğin herşeydedir…

  Bugün sigaramın üzerine adını yazdım sigaram bittiğinde seni unutacam sanmıştım ne bilirdimki seni nefes içime çektiğimi…

  Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile ! ama yinede bir umut taşıyorum belki SEVEN SEVİLİR diye !!!

  Deniz sesimi duyarmı? dağlar dinlermi anlatsam seni? hüzünlüyüm desem çare olurmu gökyüzü? salarmı bulutları peşine ilgilenirmi rüzgar yardım edermi seni bulmama ???

  Korku bilmeyen GÖNÜL korkmayı öğrendi.(SENİ KAYBETMEK KORKUSU)Sevmeyi bilmeyen GÖNÜL sevmeyi öğrendi.(SENİ İLK GÖRÜŞTE)Ama bu GÖNÜL tek bir şey öğrenemedi.(SENİ UNUTMAYI)

  Aşkım aşkım diye ağlayacaksın başını taşlara hergün vuracaksın sesini duyan yokki ağlayacaksın sen gittin şimdi sıra bende ben bittim şimdi sıra sende…

  Seviyorum seni ölümsüz bir aşk ile, bütün kalbim hayatım seninle, ölecek dahi olsam bu kalp ile son nefesimde haykıracağım seni seviyorum diye..

  Sanal dünya diyorlar buraya,uğradım geçtim. Beklediğim ufak bir telefon görüşmesiydi, artık ondanda vazgeçtim.Gideceksen git yolun açık olsun, gözlerinde yüreğinde huzur bulmuştum al istemem o da senin olsun.+ Yorum Gönder
güzel sözler 2013
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi