İnternette en son girilen siteleri silme

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden İnternette en son girilen siteleri silme ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  İlk Yolcu
  Bayan Üye

  Cevap: internette en son girilen yerleri silmek

  iİnternette dolaşırken girdiğimiz adresleri ve şifreleri silmek için kullandığınız tarayıcının ilgili ayar bölümüne girmeniz gerekiyor.

  Google Chrome İçin

  Tarayıcıyı açın ve sağ üst kısmında Ayarlar Bölümünden ( İngiliz anahtarı simegesi ile gösteriliyor ) “Seçenkler” kısmına girin. Açılan sayfanın sol kısmında yer alan Seçenekler kategorisinden “Gelişmiş Seçeneklere” giriyoruz. Burada karşımıza çıkan menüden “Tarama Geçmişini Temizle” diyerek temizleme işlemini gerçekleştirebiliriz.

  Mozilla Firefox

  firefox sayfasını açtığınızda üstteki menuden “Araçlar” sekmesinden “Yakın Geçmişi Temizle” dediğinizde internet ortamındaki gezinti esnasında kayıtlı veriler silinmektedir.

  İnternet Explorer

  İnternet Explorer tarayıcınızı çalıştırın ve sayfanın sağ üst köşesindeki menüden “Ayarlar” ( Yıldız ile gösterilen simgenin sağ tarafında ) bölümüne giriş yapın. Buradan İnternet Seçenekleri’ne giriyoruz. Açılan ek sayfada saat simgesinin gösterildiği bölüme bakın. Burada “Çıkışta Göz Atma Geçmişini Sil” komutunu işaretliyoruz.

  Bu işlem ile kayıtlı şifreler, girdiğiniz web site adresleri, form verileri hepsi silinmiş oluyor.+ Yorum Gönder
en son girilen siteleri silme,  girilen siteleri sil,  son girilen siteleri sil,  girilen siteleri silme,  son girilen siteler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 18 kişi