Eminevim Organizasyon ücreti Ne Kadardır

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Eminevim Organizasyon ücreti Ne Kadardır ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  Forumacil
  Özel Üye

  Cevap: Eminevim Organizasyon ücreti


  Faizsiz emlak almak için neler yapmalıyım? Ödemem gereken tutar nedir? gibi konuları açıklamaya iş gelmişti ve konuya girildi.Ne kadar bir toplam ödeme tutarı düşündüğüm soruldu 90 Bin TL dedim. Ödeyebileceğiniz taksit tutarı nedir diye soruldu 700 TL dedim.Geldi işin özüne buyrun bana çıkartılan toplam ödeme şekli,90 Bin TL diyorum 120 bin TL toplam ödeme maliyeti çıkıyor, ödenen fazla para diğer kişilere kira olarak ödeniyor(muş). El birliği denen bir sistem var(mış).

  Kayıt öncesi 5,000 TL gibi bir organizasyon ücreti talep ettiler (Türkçesi Faiz İngilizcesi organizasyon ücreti)15 Bin TL veren bir şahsın organizasyon ücreti daha düşük yani 2000 veya 1500 gibi değişiyor(muş). Oysa organizasyona bende katılıyorum 10 Bin TL veren de. Yani aynı organizasyona katılıyoruz farklı ücret veriyoruz.

  Ben daha fazla veriyorum neden? Benim ödemem gereken tutar Yüksek(miş). Tabiri caizse vade farkından dolayı alınan faiz tutarıdır bu organizasyon ücreti ve kira ödemeleri vs. vs.Yani bir başkasına kira yardımı+Taktit tutarınız+ Organizasyon ücretini ödüyorsunuz
 3. 3
  Ziyaretçi
  Bizi bilgilendirdiğiniz için sizlere çok teşekkür ederim 4. 4
  Ziyaretçi
  Verdiğiniz bilgilerden İnşallah faydalanacağım

 5. 5
  Ziyaretçi
  Ben 70000 tl'lik eve yazılmıştım,3800 tl organizasyon ücreti ödedim.Çekilişlerde çıkmadığım için 22 ay içinde evimi aldım.Kirada oturduğum her ay taksidim eksilerek devam etti.Çünkü çekilişte evini alan diğer ortaklar,benim gibi kiradakilere kira yardımı yardımı yapıyordu.Örnek:1. taksitim 612 tl iken,22. taksitim 390 tl oldu.Şİmdi evimi aldım, bende kira yardımı ödüyorum.747 tl ve sabit taksit.
  Şimdi hiçbir banka veya kooparatif bu kolaylıkta ev vermiyor

 6. 6
  Ziyaretçi
  arkadaş lar ben eminevim den ev almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz neler dir

 7. 7
  Hakan
  Administratör
  Günümüzde kurumlar ve şirketlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Sözleşmenizi iyi okumanızı tavsiye ederiz.

+ Yorum Gönder
eminevim organizasyon ücreti ne kadar,  eminevim organizasyon ücreti ne kadar 2015,  eminevim katılım ücreti ne kadar,  eminevim organizasyon ücreti ne kadardır,  eminevim organizasyon ücreti
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi