Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkiler

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkiler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkiler

 2. 2
  Hakan Demir
  Özel Üye

  Cevap:
  Açıklamalı ay tutulması burçları nasıl etkiler kısaca


  Başak ve Yükselen Başak;
  Akrep burcu ay tutulması;


  Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı akrep burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasıdır. Hatta yılın en zorlu tutulmalarından bir tanesidir diyebiliriz buna. Bu tutulma sizlerin 3. evinde gerçekleşecek. Eğitim, öğrenme, zihinsel faaliyetler, kardeşler, yakın yerlere seyahatler, birinci dereceden akrabalar, her türlü iletişim bu tutulmanın ana konusu olacaktır. Sözlerinizle, düşüncelerinizle, fikirlerinizle oldukça dikkat çekeceksiniz. Bu fikirler, düşünceler yeni bir takım ortaklıkların, işlerin başlamasına başlangıç verebilir. Önemli bazı seyahatler gündeme gelebilir, size keyif verecek haberler alabilirsiniz. Bu tutulma sayesinde bir süredir kafanızda olan bir web sitesi açma, kitap yayınlama..vb konularla ilgili güzel destekler alabilirsiniz. Yine yeni bir eğitim, seminer, kurs gibi hayatınıza yeni bilgiler akışı sağlayacak konulara rahatlıkla eğilebileceksiniz, bu bilgiler mesleki yaşamınızda size yarar sağlayacak eğitimlerde olabilir. Daha çok okuyabilir, araştırabilirsiniz. Tutulma zamanı MARS zararlı yerleşimde olacağından dolayı özellikle illegal işlerden ve girişimlerden uzak durun, eğitimle ilgili sıkıntılar veya eğitmeninizle diyaloglarda problemler oluşabilir, sınav olacaksanız eğer sınav kağıdınızda dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Özellikle bu tutulma zamanı trafikte daha sabırlı olmalı, kimseyle didişmemelisiniz, tutulma sizi özellikle trafikte ve iletişimde kazalara yatkın bir hale sokabilecektir. Eğer ki bir web siteniz var ise veya işiniz satış, pazarlama, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler alanında ise bu tutulma zamanı işinizle ilgili majör bir değişim bekleyebilirsiniz. Bölüm değiştirebilirsiniz çalıştığınız yerde. Tutulma evet sert bir tutulma, yakın çevreniz ve komşularınız ile aranızda gerginlikler oluşabilir. Veya bu tutulma zamanı varsa kardeşlerinizin problemleri ile uğraşabilirsiniz. Eğer ki yurt dışından mal getiriyorsanız veya yurt dışı, yabancılarla ilgili bir takım işleriniz var ise stres yaratabilir, gecikmeler, engeller söz konusu olabilir. Eğer web üzerinden ticarete atılmayı planlıyorsanız işiniz biraz zor olabilir, bazı evrak işleri engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu tutulma zamanı sadece ticaret değil, herhangi bir evrakta da sıkıntı çıkabilir. Sözleşme, anlaşma imzalamak içinde pek uygun bir süreç değil açıkçası.


  Terazi ve Yükselen Terazi;
  Akrep burcu ay tutulması;


  Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı akrep burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasıdır. Hatta yılın en zorlu tutulmalarından bir tanesidir diyebiliriz buna. Bu tutulma sizlerin finansal konularınızın üstüne adeta projeksiyon tutacak. Özellikle finansal konularla ilgili güzel ve keyifli haberler alabilirsiniz. Yaptığınız, uğraştığınız iş ile ilgili yeni kazanç kapıları, yeni projelerle karşılaşabilirsiniz. Yalnız bu tutulma sizlerin iş yükünü biraz daha arttırabilir, yeni görev ve sorumluluklar alabilirsiniz. Bu tutulma sadece parasal anlamda değil, sahip olduğunuz eşyalarınızla ilgili de olacaktır. Bir süredir almayı planladığınız yüklü meblağlı bir şey için atılım yapabilirsiniz. Finansal anlamda riski girişimler sizi zor duruma sokabilir, ihtiyacınız olmayan bir krediyi almayın mesela! Kefil olmanız gereken durumları iyice araştırın, sonrasında başınız ağrımasın. Minik bir rahatsızlık atlatabilirsiniz, ya da paranız sağlık harcamalarına gidebilir. Ya da çocuk sahibi olanlar, onlar için kesenin ağzını biraz daha açmaları gerekebilir. Özel hayatınız ile sosyal çevreniz arasında uyumu ve dengeyi yakalamanız beklenebilir sizden. Aşk hayatınızda istikrar sağlamak adına koşulları fazla zorlayabilirsiniz, dikkat. Tutulmanın sahibi MARS zorlu yerleşimde olacağından dolayı, para konusunda beklentileriniz karşılanmayabilir, engellenebilir, ödemelerde gecikmeler söz konusu olabilir. Bu tutulma zamanı beklenmedik sürpriz masraflarda söz konusu, eşiniz veya ortağınız yüzünden finansal kayıp veya para yüzünden gerginliklerde söz konusu olabilir. Miras konularında dahildir buna. Para konusunda sabrınız gerçekten denenebilir. Finansal konular yüzünden birileri ile kapışmayın, aranızı açmayın. Veya bankacınız, vergi dairesi ile ilgili de bir sorun çıkabilir, önemli bir borcu taksitlendirme aşamasında da sıkıntı söz konusu olabilir.

  Akrep ve Yükselen Akrep;
  Akrep burcu ay tutulması;


  Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı akrep burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasıdır. Hatta yılın en zorlu tutulmalarından bir tanesidir diyebiliriz buna. Kişiliğin öne çıkacağı durumlar, sağlığınız, fiziksel görünümünüz, hayatınızda önemli başlangıçlar, girişimler söz konusu olacaktır bu tutulma zamanında. Bu tutulmada hem fiziksel hem de zihinsel olarak oldukça dikkat çekici olacaksınız. Atacağınız adımlar, hayatınızın genelini etkileyecek tarzda olabilir. Yeni başlangıçlarla ilgili fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. Özel hayatınızla ilgili sorumluluk almaya, kontrolü ele geçirmeye, özel hayatınızı belki de düzenleme ve disipline etmek için uygun destekler altında olacaksınız. iş ve kariyerinize ilişkin konularda değişimler bekleyebilirsiniz, bu bir iş değişimi, terfi olabilir veya iş hayatınız evinizi taşımanız gerekebilir. Aile içi ilişkilerde zorlanma, ara açılma, gerginlik, inatçılık, ev içinde ki otorite figür ile zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Veya bir aile bireyinize ilişkin sorumluluklarınız artabilir. Aile, yaşadığınız yer, yuvanızla ilgili kontrolü ele alıp, yeniden düzenlemeniz, disipline etmeniz gerekebilir. Tutulmanın sahibi MARS zararlı yerleşimde olacağından dolayı, atacağınız her adım ilişkiler boyutuyla etkileyebilecek sizi, ilişkiler alanı biraz nane gözüküyor bilginiz olsun. İlişkileriniz testten geçebilir, sabrınız ilişkiler kanalı ile denenebilir. Veya bir diğer senaryoda eşinizin işi veya sağlığı bu aralar pek iyi gitmeyebilir ve ona destek olmanız gerekebilir. Veya aynı hikayeyi ortaklıklarınız içinde düşünebilirsiniz. Bu tutulma yaşamınızda değişimleri getirecektir, değişime kapalı olursanız oldukça zorlanırsınız, önünüze düşen fırsatları iyi değerlendirin. Sağlığınıza dikkat edin, özellikle genital bölgenize, dişlerinize, cildinize em önemlisi psikolojinize. Psikolojik olarak baskı altında hissedebilir, kendinizi yeteri kadar iyi ifade edememekten dolayı sıkıntılar söz konusu olabilir. Fiziksel anlamda bu birkaç hafta fiziksel olarak majör değişiklikler yapmaktan kaçının. Bu arada tutulma zamanı yaşadığınız yeri de değiştirebilirsiniz.

  Yay ve Yükselen Yay;
  Akrep burcu ay tutulması;


  Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı akrep burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasıdır. Hatta yılın en zorlu tutulmalarından bir tanesidir diyebiliriz buna. Bu tutulma 12. evinizde gerçekleşecek. 12. ev astrolojide, kontrol dışı gelişen olaylar, gizlilik içinde hareket edilen, gizli düşmanlıklar, hastalıklar, engellenmeler, kısıtlanmalar, dedikodularla ilişkilendirilir. Tutulma sayesinde bu konuların üzerine ışıklandırılır ve gözle görülür bir hale gelir. Bu tutulma zamanında hayatınızda gelişen bir takım olaylar kontrolünüzün dışında gerçekleşebilir ki bu özellikle iş ve kariyerinizle ilgili konular olabilir. Sizden gizlenen bir takım bilgiler, arkanızdan dönen bazı dedikodular gün ışığına çıkabilir. Size set veya engel olunan koşullarla ilgili farkındalığınız artabilir. Size zarar vermek ihtimali olan, düşman kişilikleri rahatlıkla tespit edebileceksiniz. Sağlığınıza ekstra dikkat etmekte fayda var, özellikle alerji ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. bu tutulma zamanı kötü bir alışkanlığınızı bırakmaya karar verebilirsiniz, mesela sigara! Şu an yaptığınız işi de sorgulayabilirsiniz, işinizi veya iş ortamınızı değiştirmek için içinizden büyük bir istek duyabilirsiniz. Çalıştığınız iş yeri taşınabilir, başka bir ofise geçebilir, iş tanımınız değişebilir. Tutulmanın sahibi MARS zararlı yerleşimde olduğundan dolayı, çalışanlarınız , birlikte çalıştığınız kişilerle kapışabilirsiniz dikkatli olun. İş yerinde yarış, çekişme gibi durumlar olabilir veya birileri sizi engellemek isteyebilir, ayağınızı kaydırmak isteyebilir. Bu tutulma sizin yaşamınızda biraz sinsice çalışacağa benziyor açıkçası. İş yerinizde hırsızlık gibi olaylarda söz konusu olabilir bilginiz olsun. Bu tutulma zamanı psikolojik anlamda profesyonel destek alabilirsiniz. Tutulma amaç duygunuzu bir süreliğine yerle bir edebilir, kendinizi birden yönsüz hissedebilirsiniz.

  Oğlak ve Yükselen Oğlak;
  Akrep burcu ay tutulması;  Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı akrep burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasıdır. Hatta yılın en zorlu tutulmalarından bir tanesidir diyebiliriz buna. 11. evinizde gerçekleşecek olan bu tutulma, sosyal yaşamınız, arkadaşlarınız, iş ile ilgili finansal kazanımlarınız, hayattan ümit ettikleriniz ve beklentileriniz, başkalarından destek beklediğiniz konular üzerinde etkili olacaktır. Tutulma zamanı hayattan beklediğiniz, ümit ettiğiniz iyi dileklerinizin gerçekleşmesi kuvvetle muhtemeldir. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan bilgi, iletişim anlamında güzel destekler alabilirsiniz. Bu dönem hayatınıza size destek sağlayacak yeni kişiler katılabilir, tanışmalar yaşayabilirsiniz. Yeni gruplar içinde kendinizi ifade edebilirsiniz. Sosyal yaşamınızda daha çok prim yapabilirsiniz. İş ile ilgili kazançlarınızı arttırmak için daha çok çaba sarf edebilirsiniz Yalnız arkadaşlık ilişkilerinize finansal konular gölge düşürebilir, finansal konular yüzünden bazı arkadaşlarınızla aranız açılabilir. Özellikle arkadaşlarınızla ortak yatırımlar, ortak işler, ofis açmak, şirket kuracak olanlar daha temkinli gitmelerinde fayda var. Tutulmanın sahibi MARS zararlı yerleşimde olacağından dolayı, hangi arkadaşınızla özel hayatınızı paylaşıp paylaşmayacağınıza dikkatli karar vermelisiniz, özel hayatınız ile sosyal ilişkiler arasında denge kurmanızda önem kazanacaktır. Evet genel anlamda umutlu durumlar söz konusu olsa da, siz yine de sırtınızı bu tutulma zamanı bir arkadaşınıza dayamayın, birden yarı yolda bırakabilir sizi, ya da güven problemi yaşayabilirsiniz arkadaşınızla. Bu tutulma zamanı bir arkadaşınız ile yollarınızı ayırma kararı da alabilirsiniz. Bence bu tutulma size kim dost , kim düşman açıkça ortaya koyacak sizde.

  Kova ve Yükselen Kova;
  Akrep burcu ay tutulması;  Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı akrep burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasıdır. Hatta yılın en zorlu tutulmalarından bir tanesidir diyebiliriz buna. 10. evinizde gerçekleşecek olan bu tutulma, iş hayatı, iş hayatında ki dengeler, kariyerinize yönelik durumlar, yöneticililerle ilişkiler, toplum önünde olmanızı sağlayacak konular üzerinde etkileyici olacaktır. İş arayanlar, işini değiştirmek isteyenler, terfi etmek isteyenler, iş ile ilgili takdir görmek isteyenler için destekleyici etkiler devrede olacaktır. Fikirlerinizle, düşüncelerinizle yöneticilerinizin oldukça dikkatini çekebilirsiniz. İş ve kariyerinizle ilgili yeni bir takım başlangıçlar, adımlar gündeme gelebilir. Daha çok toplum önünde olmanız gereken koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yalnız dikkatli olun, çok fazla göz önünde olacağınızdan dolayı hem iyi hem de kötü adımlarınız gözden kaçmayacaktır. kendinizi iş hayatınızda ki beklediğiniz bir takım değişikliklerin olması için fazlaca kasabilir, stres yaşayabilirsiniz. Bu beklediğiniz bir iş haberini yüzünden olabilir bir türlü gelmek bilmeyen, yöneticinizden beklediğiniz bir haberle ilgili olabilir. Bunun yanı sıra yaşadığınız yer ve yuva da bu stresten nasibini alacağa benziyor. Aile içinde minik bir sağlık durumu atlatılabilir. Tutulmanın sahibi Mars zararlı yerleşimde olduğundan dolayı, işinizle ilgili hedeflerinizi, enerjinizi doru kullanamayabilirsiniz, beklentilerde gecikme, işten çıkarılma, istifa gibi durumlarda söz konusu olabilir. Bazılarınız sektörel anlamda bile değişim yaşayabilirler ya da işiniz için yaşadığınız şehri ya da evinizi değiştirmeniz gerekebilir. İş ve kariyerinizle ilgili her türlü değişime açık olun arkadaşlar.

  Balık ve Yükselen Balık;
  Akrep burcu ay tutulması;

  Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı akrep burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasıdır. Hatta yılın en zorlu tutulmalarından bir tanesidir diyebiliriz buna.. Bu tutulma 9. evinizde gerçekleşecek; uzak yerlere seyahatler, uzak akrabalar, hukuksal konular, uluslar arası ilişkiler, ithalat, ihracat, satış, pazarlama, halkla ilişkiler, tanıtım, sahibi hatırı sayılır kişiler, promosyon..vb konular etki altında olacaktır. Hukuksal konularla ilgili güzel olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz, yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir, iş arayanlar bu dönem özellikle çok uluslu bir firmada işe başlayabilirsiniz. Büyük bir reklam organizasyon, medya, tanıtım projesinde yer alabilirsiniz. koşulları ve şartları yönlendirmekte zorlanabilirsiniz. Bu stresin birkaç nedeni olabilir, olası tatil planınız dilediğiniz gibi gitmeyebilir, birlikte çalıştığınız kişilerle rekabet duygusu yüzünden kendinizi yıpranmış hissedebilirsiniz, ya da geçmişe ait bir takım konular yeniden pişirilerek önünüze sunulabilir veya beklenmedik bir fatura yüzünden veya toplu ödeme yüzünden stres çıkabilir ortaya. Yine hukuksal olarak bitmesini beklediğiniz bir konu bir sonra ki celseye atabilir. Tutulmanın sahibi mars zararlı yerleşimde olduğundan dolayı, yakın çevreniz, kuzen gibi yakın akrabalarınızla aranızda ciddi iletişim problemleri, kazaları söz konusu olabilir. Kaza demişken lütfen trafikte daha dikkat. Bu tutulma iletişim ile ilgili bir konuda engel olabileceğine işaret ediyor, almanız gereken bir onayı veya evrakı almakta zorlanabilirsiniz. Tatilde veya seyahat esnasında eşyalarınıza, bavulunuza sahip çıkın kaybolmasınlar. Son dakika gelişmeleri ile tüm seyahat planlarınızda iptal olabilir. Bu tutulma aslında sizi içsel bir yolculuğa da çıkarabilir, hayatın anlamı, hayatın felsefesi üzerine. Yalnız tutulma zamanı çok beğendiğiniz, çok sevdiğiniz bir akımı veya düşünce sistemini ret edebilirsiniz. Çok fena fikir tartışmaları söz konusu ortak zeminin bulunmasının zor olduğu. Zor bir iletişim-sizlik süreci sizleri bekliyor sanırım.

  Astroloji Uzmanı Dinçer Güner
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi