Geçmiş Olsun Mektup örneği

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Geçmiş Olsun Mektup örneği ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Geçmiş Olsun Mektup örneği

 2. 2
  Asya
  Bayan Üye

  Cevap: Geçmiş Olsun Mektup örneği

  Bir on yıl oldu sanırım tanışmamız, her türlü lüzumsuz detayı hatırlayan ben, uzun süre görmediğimde fiziksel olarak bile eksikliğinizi hissettiğim, benim için her biriniz ayrı ayrı çok özel, değerli olan sizlerin hiç birinizle tanıştığım anı hatırlayamıyorum. Ne acı.. sıradan olmamalıydı oysa her birinizle de tanışmamız, birlikte geçirdiğimiz hiçbir an sıradan olmadı çünkü..

  Kıvırcığım diyeceğim sana buradan, içimizdeki sanatçı, seni sahnede izlerken nasıl gurur duyuyorum, sanırım diğer kızlar da benimle aynı duyguları yaşıyor, arada göz göze geldiğimizde hissediyorum. Ancak tiyatro yapmasaydın da benim için daha az değerli olmazdın. Düğün gününde o telaş arasında hadi nerde kaldın diye beni aradığında hafta sonu için olimposa kaçtım, düğünü unuttum deyiverdiğimde bana hiç kızmadın. Affediciliğin, duyarlılığın, fedakarlığın, sevgi dolu yüreğin, neşe dolu hallerini çok seviyorum. Hektoru da unutmamak lazım, ona da bayılıyorum. Kıvırcığım nedense hepimiz bir aradayken neden işlerin çoğunu hep ikimiz yapıyoruz diye de düşünmeden edemiyorum:))
  Duydumki hastalanmışsın bir an önce ayağa kalkmnı ve Allahtan senin için şifalar diliyorum.

  Hastalanmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz geçmiş olsun..
  .+ Yorum Gönder
geçmiş olsun mektubu nasıl yazılır,  geçmiş olsun mektubu örneği,  cezaevi mektup örnekleri,  öğretmene geçmiş olsun mektubu nasıl yazılır
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi