Vazelin Ne işe Yarar

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Vazelin Ne işe Yarar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Vazelin Ne işe Yarar

 2. 2
  Son Yolcu
  Bayan Üye

  Cevap: Vazelin Ne işe Yarar Kısaca

  Vazelin cilt ve vücut bakımı için harika bir üründür. 5 bölgede rahatlıkla kullanılır ve çok iyi sonuçlar verir.

  * Tırnaklarınız için manikür ; Bakımlı tırnaklara sahip olmak istiyorsanız her tırnağınız için mercimek tanesi büyüklüğünde vazelin uygulayın. Böylece tırnaklarınızın mat yüzeyi eski parlaklığına kavuşurken, tırnak etleriniz ihtiyaç duyduğu neme sahip olacak.Eğer bu işlemi gece yatmadan önce yaparsanız, tırnakarlınız sanki yeni manikür yapılmış gibi görünecektir.

  * Sertleşmiş deriyi yumuşatıyor : Vücudunuzun çatlayarak ve kuruyarak sertleşmiş noktalarına, dudaklarınıza, topuklarınıza, dirseklerinize ve dizlerinize uygulayacağınız vazelin cildinizi besleyerek, arzu ettiğiniz yumuşaklığı size sağlayacak.

  * Etkili Göz Makyajı Temizleme : Suya dayanıklı rimellerinizi, ağır göz makyajlarınızı rahatlıkla çıkarmanın en rahat ve etkili yolu pamuğun üzerine sürülmüş bir miktar vazelin, haberiniz olsun.

  * Düzgün Kaşlar İçin : Eğer kaşlarınız dağınık görünüyorsa, üzerlerine biraz vazelin sürün ve bir kaş fırçası yardımı ile tarayın. Bu kaşlarınızın düzgün durmasını sağlayacak.

  * Çatlamış Saç Uçları İçin : Bakımını biraz ihmal ettiğiniz saç uçlarınız için vazelin size yardım ediyor. Parmak uçlarınıza bir miktar vazelin alın ve çatlamış saç uçlarınıza uygulayın. Bu şekilde saç uçlarınız daha düzgün duracak ve elektriklenmeyi önlemiş olacaksınız.
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi