max payne 2 de bir bolumde takıldım

+ Yorum Gönder
Diğer Araçlar ve Soru ve Sorunlarınız Bölümünden max payne 2 de bir bolumde takıldım ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  reiskara
  Yeni Üye
  Reklam

  max payne 2 de bir bolumde takıldım

  Reklam  max payne 2 de bir bolumde takıldım

  Forum Alev
  arkadaslar max payne 2 de bı bolumde takıldım bu monayla bırlıkte bır bınaya gırıyosun daha sonra mona vuruluyo bombalar falan var sen beyazlı adamın pesınden gıdıyon orda adam sureklı bomba atıyor oraı nasıl gecıcem bılen varsa lutfen cevap yazsın 2. 2
  DR.MATRİX
  Özel Üye

  --->: max payne 2 de bir bolumde takıldım

  Reklam  hatırladığım kadarıyla sen monoyu vurup çekileceksin oradan biraz hızlı olmalısın 3. 3
  P®ens
  !! Cümle Mühendisi !!
  Sanırım aşağıdaki yerdesin bitirmiştim ama unuttum uzun zaman oluyor.


  Part 3: Waking Up From The American Dream
  Chapter Seven: Love Hurts

  Yeminimizi bozduk ve Mona ile beraber Voltran’ı oluşturup Vladimir’e dalmaya gidiyoruz. Önce avludaki herkesi öldürün ve akabinde içeriye. Aman dikkat tam karşıdaki kapıyı 1 kere zorlayınca hemen kenara kaçın çünkü düşmanlar yerleştirdikleri bombayı patlatıyor. Bomba patlayınca içeri dalın ve herkesi öldürün, diğer kapıdan çıkın ve bahçeye ulaşın. Burada herkesi öldürünce araya bir video girecek ve Mona’ya bazı emirler vereceğiz. Akabinde bahçeye bakan kepenkler açılacak. Siz de açılan bu camlardan birinden hemen içeri dalın, adamları öldürün ve sonra sarı patlayıcı varilinin yanındaki kapıdan koşmaya devam edin.TV’li odanın yanındaki oda kütüphane ve burada sıkı çatışmalar bizi bekliyor. İçeri girin ve herkesi vurun. Tüm adamlar ölünce ortadaki kapı açılacak ve içeri 2 adam gelecek. Bunları vurup büyük salona gelin. Deminki senaryo tekrar edecek ve herkes ölünce yine tam karşıdaki kapı açılacak ve biz buradan ilerlemeye devam edeceğiz. Merdivenlerden yukarı çıkıp, sağ yandaki kapıdan girin, (kontrol odası) ve monitörlerden bakın. Burada dolaplardaki malzemeleri alın ve ilerlemeyi sürdürün. İlerledikçe demin çatıştığımız büyük salonun üst katına ulaşacağız. Burada bir yanda biz bir yanda Mona ilerlemeye devam ediyoruz. Fazla gitmeden de araya bir Video giriyor ve Mona ile buluştuğumuzu görüyoruz. Bölüm de hemen bitiyor.
 4. 4
  reiskara
  Yeni Üye
  abi zaten ben ordan sonra takıldım mono orda vuruluyo bıde sakat herıf var oda oluyo sonra sen o rus adamı takıp edıyon yukarda bı yerde sıkıstırıyon orda herıf bomba atıyo sureklı orayı nası geccez ben onu sordum

 5. 5
  P®ens
  !! Cümle Mühendisi !!
  Anladım bölümüde hatırladım adamın üzerinde durduğu şeyin kenarlarında vida gibi olan yerlere ateş etmen lazım bombalardan kacarak o vidalara ateş edeceksin. vidalar cıkıyor yerinden adam aşağıya düşüyor.


 6. 6
  murti05
  Özel Üye
  oyunun son bölümü desene arkadasım. orada sürekli bombadan kaçıp yukarıdaki ipleri vurmaya çalısacaksın sonra adam yere düşüyo düştükten sonra öldürüp oyunu tamamlıyosun.

+ Yorum Gönder
max payne 2 bombalı bölüm,  max payne 2 bomba atan adam,  max payne 2 son bölüm,  max payne 2 çatıdan bomba atan adam
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi