fear 2 hakkında yardım!!!

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
Diğer Araçlar ve Soru ve Sorunlarınız Bölümünden fear 2 hakkında yardım!!! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  doğan58
  Yeni Üye
  Reklam

  fear 2 hakkında yardım!!!

  Reklam  fear 2 hakkında yardım!!!

  Forum Alev
  :rolleyes:arkadaşlar fear 2 oyununda 4. bölümde helikopterin olduğu kısmı bi türlü geçemiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler. 2. 2
  sinemacrazy
  Usta Üye

  --->: fear 2 hakkında yardım!!!

  Reklam  Arkadaşım ben oyunu bitirdim ya bir resim koy yada biraz daha ayrıntıya gir. 3. 3
  doğan58
  Yeni Üye
  oyunda 4. bölüme geldim gaz vanası var onu kapattım helikopter enkazının yanından geçerek 2 kişinin yanına gidiyorsun (kendi arkadaşların biri erkek biri kız) sonra kızın hayaleti sarılıp beni öldürüyor bi türlü geçemedim teşekkürler ilgilendiğin için 4. 4
  sinemacrazy
  Usta Üye
  Eğer Alma (hayalet) nın büyümüş halini diyorsan bir tuş var ileride yaratıklar yakana yapışıncada lazım olacak. Kız seni tutunca tuşun ekrana gelmesi gerekir aslında.Bende ''Mousenin Sağ tuşu ''idi bir dene.kız seni tutunca bas çek bas çek sürekli hızlı hızlı.
  Burasıysa tamam.

 5. 5
  doğan58
  Yeni Üye
  arkadaşlar düşman komutanıyla karşılaşıyorum kapalı bir kısımda kapıyı e tuşuyla açtığın anda üzerine saldırıyor ne kadar mücadele etsende geçemiyorsun beni vuruyor sağ tuşla ne kadar mücadele etsemde bir türlü geçemiyorum lütfen yardım edin nasıl geçecem

 6. 6
  sinemacrazy
  Usta Üye
  Sen ilk sorduğun bölümü geçtiğine göre sağ tuş işe yaramış.
  üzerime saldırıyor derken kız (hayalet) gibi yakana yapışıyorsa sağ tuş yine işine yarar basılı tutma hızlı hızlı bas çek.
  Düşman komutanı kim?ben öyle birini görmedim.

 7. 7
  sylar83
  Yeni Üye
  F.E.A.R. 2 de 2. bölümde kadın hayaleti izledikten sonra bir odaya giriyorum. Morg tarzı bir oda. Etrafta torbalar içerisinde cesetler var . En son geldiğim yerde ise bir asansörün arasına sedye sıkıştırılmış halde.asansörün içine girip sedye itip üst kata çıkıyorum. Fakat asansörün kapısı açılmıyor.Yardım ederseniz çok sevinicem.

 8. 8
  sinemacrazy
  Usta Üye
  Evet açılmıyor fakat çok az bir aralıkla açılıyor kapıya yaklaş ve O anda ekrana tuş çıkması gerekir o tuşa basarak kapıyı iki elinle aç.Çıkmıyorsa kapıya yaklaş ''E'' tuşuna basılı tut.(olmazsa ''F''yi dene.Bunlar oyunlarda sık kullanılan tuşlardır.)

 9. 9
  sylar83
  Yeni Üye
  cevap için çok teşekkürler... Ama ps 3 te oynuyorum. Kapıya yaklaştığımda ise kare tuşunu gösteriyor.Ona da bastığımda silahı değiştiriyor.Eğer başka bir yol varsa paylaşırsanız minettar kalıcam...

 10. 10
  sinemacrazy
  Usta Üye
  Sanırım tuşları tek tek denemekten başka çareniz yok. zaten taş çatlasa 5-10 tuş var gamepad de deneyin bulursunuz.PC de oynadığım için daha fazla yardım edemeyeceğim ama dediğim gibi fazla tuş yok bulursunuz.

 11. 11
  sylar83
  Yeni Üye

  --->: fear 2 hakkında yardım!!!

  Reklam  yardımlarınız için çok teşekkürler...

 12. 12
  baranemo
  Yeni Üye
  SA. ben ufak bi yerde takıldım. simdi ben asansoru kapısnı ellerimlel acarken kız geliyor we asansorle beraber kız düşüyor. ben yukarda catı katında kaldım we cıkısı weya gideceğim yeri bulamıyorum. yardıme dermisiniz _?

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
fear 2 bölüm geçme
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi