SİN EPİSODES John (Blade geri döndü)

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Tam Çözüm ve İncelemeler Bölümünden SİN EPİSODES John (Blade geri döndü) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ciqo
  Emekli
  Reklam

  SİN EPİSODES John (Blade geri döndü)

  Reklam  SİN EPİSODES John (Blade geri döndü)

  Forum Alev
  SİN EPİSODES John (Blade geri döndü)
  ________________________________________


  Platform:PC Tür:FPS Multiplayer:Yok Yayıncı:Valve Yapımcı:Ritual EntertaintmentÇıkış Tarihi:Mayıs 2006

  John Blade geri döndü
  Bundan 8 yıl önce piyasaya çıkan fakat yanlış zamanda çıkarılmasından dolayı sesi soluğu çıkmadan ortadan kalkan Sin oyunu bunca yıl sonar tekrar Pc'lerimize geldi hemde eski düşmanının desteğiyle.
  Nerde eski oyunlar?
  Sin Episodes oyununu diğer oyunlardan ayıran çok farklı bir özeliği var. Artık hayatımıza iyice girmiş olan dizi filmler ve devam filmleri ve oyunlarının daha da üst versiyonu diyebileceğimiz bir şekilde oluşturulmuş bir oyun Sin Episodes. Sin Episodes bir dizi oyun.İlk defa karşılaştığımız bu kavram gerçekten farklı geliyor insana. Oyun 9 bölümden oluşuyor ve yeni bölümler yapıldıkca internetten indirip oynanıyor. İlk bölüm olan Sin Episodes Emergence yaklaşık 1.4 GB'lık bi oyun ve internetten Steam üzerinden indirilebiliyor. Tabi ücretli.
  Eski düşmanlar dost olmuşlar

  1998 yılında piyasaya çıkan Sin oyunu o zaman yeni çıkmış olan Half Life efsanesinin gölgesinde kalmış ve neredeyse adından söz edilmemişti. Fakat aradan bunca yıl geçtikten sonra sanki Half Life eskinin borcunu şimdi öder gibi Sin oyunun temelini oluşturuyor.Half Life 2’nin Source grafik motorunu, Sin Episodes`da da kullanılıyor. Bu grafik motoru son olarak Lost Coast Demo’su ile beraber iyice tavana vurdu.Zaten oyun içinde oyunu oynarken bunu daha iyi anlayacaksınız. Gerçekten nesnelerin birbirleriyle etkileşimi çok iyi yapılmış.
  Elexis Sinclaire hiç uslanmayacak
  İlk oyunda dünya insanlarını kendi isteği dorultusunda değiştirmek isteyen kötü ama güzel ve bir o kadar da seksi (Lara Croft'dan bile ) düşmanımız Elexis Sinclaire yine karşımıza çıkıyor. Belli ki uslanmamış hala planlarını gerçekleştirmek istiyor.Biz yine ilk oyunda olduğu gibi SinTek şirketinin planlarına karşı savaşan HardCorps grubunun bir üyesiyiz. Oyunda yine John Blade karakterini canlandırıyoruz. Oyunda yanımızda Jessica Cannon adında bir afeti devran hatun yer alıyor. Jessica güzeliği ile baş düşmanımız Elexis Sinclaire’den bile güzel!. Kızıl saçlı bu dilber, bir hayli akıllı ve yetenekli.Bizim en dar zamanlarımızda yardımımıza geliyor hep.
  Hiç durmak yok
  Oyun gerçekten tam bir Fps olmuş. Oynarken sürekli bir hareket her an bir aksiyon var. Herşey ardarda geliyor oyunun nasıl bittiğini anlayamıyorsunuz.Düşmanlarımız tam donanımlı askerler ancak yapay zekaları çok iyi değil. Ortalama hareketler yapıyorlar yani size pek zorluk çıkaracaklarını sanmam. Düşman askeri bazen jet padli oralak havadan size saldırabiliyorlar sakın bunu görünce şaşırmayın. Oyun içinde hem araç kulanabiliyorsunuz hemde ortağınız Jessica'nın sürdüğü araçlarla gezip çatışmaya girebiliyorsunuz. Oyunun içinde pek zorlanacağınızı pek sanmıyıorum çok komplike görevlerden kaçınmışlar, yol sizi götürüyor yani hedefinize.

  Bana herşey seni hatırlatıyor
  Sin Episodes Emergence oyununa başladığım an Half Life 2 kokusunu aldım,şehrin görünüşü, sokaklar,bina içleri ve özellikle dışarıdaki gökyüzü manzaraları bana hep Half Life 2'yi hatırlattı.Sanki herkes gitmiş yerine Sin Dünyası gelmiş gibiydi.
  Sonuç
  Sin Episodes Emergence oyunu teknik açıdan iyi bir oyun grafik kalitesi yeterli düzeyde ve ortalama sistemlerde bile çalışabilecek bir oyun.(Eh nede olsa Source Motoru) Sesler de yeterli düzeyde insani oyuna motive etmeyi başarıyor. (Yüksek sesle oynarken birden düşman çıkanca korktum da) Oyun zorluk olarak orta derecede eğer sürekli oyun oynuyorsanız size peynir ekmek gibi gelecektir bu oyun. En son olarak Sin Episodes Emergence oyunu teknik yeterliliği ve alt yapısıyla iyi bir oyun olmuş. Oynayan herkesinde beğeneceği bir oyun.Oyununun oynama süresi ise yaklaşıl 4 saat falan.Oynamanızı tavsiye ederim.Yeni Episode gelinceye kadar görüşmek dileğiyle.Hepinize iyi ve bol oyunlar.
  Grafik: 87Ses: 83 Oynanabilirlik: 85 Oyunun Genel Notu: 85  alıntı
 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: SİN EPİSODES John (Blade geri döndü)

  Reklam  1998 yılında Ritual Entertainment tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan Quake II motoru değiştirilmiş bir versiyonu dayalı bir first-person shooter video oyunu+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi