Neighbours From Hell tam çözüm

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Tam Çözüm ve İncelemeler Bölümünden Neighbours From Hell tam çözüm ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ciqo
  Emekli
  Reklam

  Neighbours From Hell tam çözüm

  Reklam  Neighbours From Hell tam çözüm

  Forum Alev
  Neighbours From Hell


  Oldukça kısa olan oyunumuz için bizde oldukça kısa bir tam çözüm yazalım dedik. İlk başlarda işler kolay olsada bölümler ilerledikçe daha zorluları ile karşılaşacaksınız ve belki de bir tam çözüm yazısına ihtiyaç duyacaksınız bunu kim bilebilir?... Bu yazıyı okuduğunuza göre bir yerde takıldınız hadi gelin bakalım nerede takıldınız....

  Sezon 1:

  The First Trich: Yapmanız gereken 4 sulu şakamız var. Eve girince ilk önce komidinin çekmecesine bakıyoruz ve şaka yastığımızı alıyoruz. Onu komşunuzun koltuğuna koyacaksınız. Daha sonra ecza dolabından yapıştırıcıyı alın. Onuda mutfaktaki dürbüne sürmeniz gerekiyor. Üçüncü olarak oturma odasındaki TV'nin antenini bozun ve mutfağa dürbüne yapıştırıcı sürmeye gittiğinizde buzdolabından yumurtayı alın ve mikro dalga fırına uygulayın.

  The Afternoon: Şimdi şaka sayımız 5'e çıktı. Yine ilk önce komidinine bakıyoruz ve testereyi alıyoruz. Onunla koltuğu kullanılmaz hale getireceğiz yalnız bu işlem biraz uzun sürüyor. Bu yüzden komşunuz bir hayli uzaklaşınca bu uygulamayı gerçekleştirin (Lavobaya gittiğinde). İkinci olarak ecza dolabından müsül ilacını alın. Bunu adamın birasına uygulyacağız ve bira yerine bunu içicek ve bu şakadan sonra sürekli lavaboya gitme ihtiyacı duyacak. Bu yüzden 3. şakamız olan tuvalet kağıdını yerinden alalım ve klozete uygulayarak pisletelim. komşumuz mutfaktayken oturma odasına giderek TV'nin antenini bozun (Bu arada testere ile koltuğa yumulma vakti de geldi). Son şakamızda ise buzdolabında bulunan yumurtayı alarak mikro dalga fırına uyguluyoruz.

  Brithday Surprise: Her zamanki gibi ilk şaka aletimizi komidinin çekmecesinden alıyoruz. Yalnız bu sefer envanterimiz bir hayli genişliyor. Çekmeceden bir dinamit, tahta kalemi ve fare tuzağı çıkıyor. Dinamiti mikro dalga fırının üstündeki mumlardan biriyle değiştiriyoruz. Tahta kalemi ile dolabın hemen yanındaki resmi boyuyoruz. Fare tuzağını ise posta kutusuna yerleştiriyoruz. Yalnız önce banyoya gidelim ve sabunu alarak yere koyalım ki komşumuz kayıp düşsün. Sonra tuvalet kağıdını alarak tuvaletide batırın. İşte bu ikisini yaptıktan sonra sıra Fare tuzağını yerleştirmeye geldi. Onuda yapınca dolaba saklanın. Adam elini kıstırıp banyoya gidince resmide boyayın ve mutfağa giderek mumu dinamitle değiştirin. Son olarak buzdolabından yumurtayı alarak mikro dalga fırına uygulayın.

  The Apple Pie: Durun ben söyleyeyim... yine komidinin çekmecesine bakıyoruz ve yapıştırıcı ile tahta kalemini alıyoruz. Yapıştırıcıyı traş kremine uyguluyoruz. Tahta kalemi ise malum yine resmi boyayacağız. Banyoya giderek sabunu alın ve yere koyun, daha sonra tuvalet kağıdını alın ve klozeti batırın. Ecza dolabından saç spreyi ve traş kremini alıyoruz. Saç spreyini hemen küvetteki şampuanla değiştirin. Traş köpüğünü ise fırının yanındaki kırmızı şişeyle değiştirin. Son olarak buzdolabından yumurtayı alın ve mikro dalga fırına uygulayın.

  The Old Sporst: Odaya girer girmez çantadan bowling topunu alın. Bunu mutfak camından içeri giren topla değiştireceğiz ama hemen değil. Komidinden kalemi alın. Bununla iki şeyi boyuyoruz. İlki tahmin ettiğiniz gibi resim. İkincisi ise piyanodaki notaları. Banyoda da yine tahmin ettiğiniz gibi sabun ve tuvalet kağıdı olayına giriyoruz. Oturma odasına çıkarak cep telefonunu duvardan alın. Adam aşağı indiğinde ve telefonunun yanındayken de evi arayıp komşunuzu işletin. Son olarak yumurtayı buzdolabından alarak mikro dalga fırına uyguluyoruz ve peyniride aşağıdaki çiçeğe. Burda sölye bir kombinasyon olabilir. Bowlin topunu futbol topuyla yer değiştirdikten sonra aşağı inerek kadının resmini boyayın ve peyniri çiçeğe uygulayın. Bözylece bir kombo yapabilirsiniz.

  Bath Time: Komidinin çekmcesinden Tutkal, tahta kalemi ve ayakkabı boyasını alıyoruz. Tahta kalemi ile hemen resmi boyayın ve banyoya gidin. Burada biraz hızlı olun çünkü adamımız banyoya inecek birazdan. Sabunu alın ve yere koyun. Ecza dolabından misketleri ve saç spreyini alın. Tuvalet kağıdı ile de klozeti batırdıktan sonra hemen yukarı çıkıp misketleri oturma odasındaki meyvelerle değiştirin. Tutkal ilede kitabın sayfalarını birbirine yapıştırın. Hemen mutfağa geçin ve Buzdolabındaki yumurta ile mikro dalga fırını batırın. Çöp kutusundaki boş süt şişesini alarak hemen aşağı kata inin ve dolaba saklanın. Adam küveti doldurup yukarı çıkınca banyodaki suya saç spreyini ve ayakkabı boyasını da havluya uygulayın. Eğer vaktiniz varsa boş süt şisesine de küvetten su doldurun ve hemen oturma odasına geçin. Şişedeki suyu adamın pasta yaptığı akıllı robotun içine dökünce son şakamızda bitecek.  alıntı
 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: Neighbours From Hell tam çözüm

  Reklam  saol cok ısıme yaradı :D+ Yorum Gönder
neighbours from hell tam çözüm
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi