Anno 1404 (PC) İnceleme

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Tam Çözüm ve İncelemeler Bölümünden Anno 1404 (PC) İnceleme ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  eRen
  Özel Üye
  Reklam

  Anno 1404 (PC) İnceleme

  Reklam  Anno 1404 (PC) İnceleme

  Forum Alev
  İmparatorun en önemli elçisi sizsiniz!


  Basit bir tımar, imparatorun kendisi tarafından kutsanmış ve maiyetine hediye olarak sunulmuştu. O tımarı taşıyan kişi bendim. Bundan da, normal insanlar tarafından anlaşılamayacak kadar büyük bir gurur duyuyorum. İmparatoruma sonsuza dek sadık kalacağım ve onu her yerde koruyacağım. Yine de liderimizin sağlığı yerinde değildi ve imparatorluk içten içe sallanıyordu. Lord Richard, kendisi imparatorun kuzeniydi, onun için dev bir katedral yaptırmıştı ve sağlığı için dua etmeye hiçbir fırsatı kaçırmıyordu.
  "Dev bir katedral ile halkın takdirini kazanabilir ve isminizi daha da yüceltebilirsiniz."
  1404�e kadar bu dev katedralin inşası bitmedi. Bu yıl içinde, tarihe geçecek inanılmaz bir olay gerçekleşecekti: Haçlı Seferleri. Seferler yapılacaksa, imparatorun sadık kulları da buna yardımcı olmalıydı. Onun için limanlar, silahlar, zırhlar yapmalı ve askerler yetiştirmeliydi. Forcass adındaki rahip, bu projelerde başı çekiyordu. Ne var ki; Forcass görüldüğü gibi biri değildi. İnanılmaz derecede iğrenç bir olayda başı çekecekti ve imparatorluğun tarihi bir kere ve sonsuza kadar değişecekti.

  Yeniden yapılanma

  Anno çok bilinen bir isim ve kart oyunlarıyla tüm dünyada tanınıyor. Bu özellikleri sayesinde kendisine Ubisoft gibi bir dağıtımcı bulmayı başarmış. Sims, Pharoah ve Caesar serilerini bir araya getirdiğinizi düşünün. Anno 1404 gerçekten de, tüm bunları bir arada başarabiliyor.
  "Eğer gerçekten çok kaliteli bir topluluk kurmak istiyorsanız, aklınıza gelebilecek ve yaşamın olduğu her yere bakmalısınız. Batı'nın teknolojisi ve Doğu'nun geleneklerini bir araya getirdiğinizde, ortaya kolay kolay unutulmayacak eserler çıkıyor."
  Yeni adalar keşfetmeli, kutsal yolu takip etmeli ve en önemlisi ülkenize gelir getirecek yepyeni şeyler bulmalısınız. Halkınızın yiyecek, kalacak yer ve paraya ihtiyacı var. Eğer bu olanakları onlara sağlayamazsanız, canınız sıkılacak demektir. Neyse ki, Anno 1404 inanılmaz gerçekçi ve mantıklı yapısıyla yardımınıza koşmayı ihmal etmiyor. Vergilerinizi iyi ayarlamalı ve şehrinizi iyi kurmalısınız ki, SimCity serisinde olduğu gibi sürekli isyan çıkmasın.

  Sıradan işçilerin ihtiyaçlarını karşılamak oldukça kolay. Onlara yatacak yer ve yemek verin ki, problemler çözülsün. Elbette zaman içerisinde pek çok şeye ihtiyaç duyacaklar. Çiftlikler için daha çok para ve daha çok iş imkanı sağlamalıyız. Strateji türüyle daha önceden karşılaşanlar bu görevlerin hepsini kolayca başaracaklardır. Eğer gerekirse düşmanlarınızdan para çalmanız bile mümkün. Dünyanın size sunabileceği (Eğer almaya tenezzül ederseniz) pek çok imkan var.
  "Büyük ve modern bir şehir. Halkınıza daha fazla refah ve modern bir hayat sunabilmek, vereceğiniz kararlara ve uygulayacağınız taktiklere bağlı."
  Eğer gerçekten çok kaliteli bir topluluk kurmak istiyorsanız, aklınıza gelebilecek ve yaşamın olduğu her yere bakmalısınız. Eğer ele geçirdiğiniz yerler yeterince zengin ve kaliteliyse istediğiniz topluluk yapısını oluşturmak son derece kolay. Batı�nın teknolojisi ve Doğu�nun geleneklerini bir araya getirdiğinizde, ortaya kolay kolay unutulmayacak eserler çıkıyor.

  Büyük bir devlet olma yolunda

  Gerek tekli, gerekse çoklu oyuncuda ilginizi çekebilecek birçok senaryo var. Özellikle single player seçeneği uzun oynanış ömrüyle birçok kişiyi tatmin edecektir. Karakterinizin yeteneklerini, becerisini ve sınıfını her geçen saniye geliştirebilirsiniz. Ne kadar tecrübeli olursanız, emirlerinize itaat eden o kadar çok askeri birim olacaktır. Bunu asla aklınızdan çıkarmayın.
  "Yapımın grafikleri genel olarak vasatın üstünde seyrediyor. Piyasaya sürülmüş ve adı dünyaca bilinen birçok strateji oyunundan daha iyi görsellik sunabiliyor."
  Yapımın, açık bir zafiyetini bulmakta çok zorlanacaksınız; çünkü önemli bir zaafı kesinlikle yok. Eğer grafiklerden bahsederseniz, dünyaca ünlü strateji oyunları arasında çok daha kötülerini bulmak mümkün. Ses ve oynanabilirlik konusunda ise bırakın olumsuz bir yönü, Anno 1404�ten çok daha zayıfları her an karşınıza çıkıyor. Bu becerileri, uzun senaryosu ve Kuzey Amerika�daki Dawn Of Discovery ismiyle, Anno 1404 stratejinin profesyonel oyuncuları için hepsini ve daha fazlasını sunuyor. Bu yapımı satın almaya karar verirseniz; en ufak bir vicdan azabı duymayacağınızı garanti edebilirim. Medieval: Total War serisi benzeri oyun yapısı ile PC başında saatler geçirebilirsiniz. Hatta bunların hepsini çok daha iyi grafiklerle bulacaksınız.

 2. 2
  tkots
  Yeni Üye

  --->: Anno 1404 (PC) İnceleme

  Reklam
  Arkadaslar alın bu da benden oyunun tam rehberi
  http://rapidshare.com/files/360047684/DoD.pdf+ Yorum Gönder
anno 1404 hile kodları,  anno 1404 devletler,  anno 1404 rehber,  anno 1404 inceleme
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi