Smart tv ve Uygulamaları..

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... Sonuncu8Sonuncu9
Elektronik ve Televizyon Bölümünden Smart tv ve Uygulamaları.. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  foralev
  Üye
  Reklam

  Smart tv ve Uygulamaları..

  Reklam  Smart tv ve Uygulamaları..

  Forum Alev
  Arkadaşlar smart tv uygulamaları hangi smart tv'de daha fazla? Lg Lw650s' te mi yoksa Samsung D8000'de mi? 2. 2
  zişann
  Üye

  Cevap: Smart tv ve Uygulamaları..

  Reklam  Tabiki samsung'ta, lg apps'ini Türkiye'ye açalı sadece bir kaç ay oldu, samsung daha uzun süredir hizmet vermekte, o nedenle uygulama sayısı çok daha fazladır. 3. 3
  gulsah10
  Üye
  Samsung 7/24 Movie uygulaması sayesinde istenilen filme kolay bir şekilde ulaşmak da mümkün ama o sg gözlükler ile ne kadar zevkli olur orası tartışılır tabi. birde lg nin magıc kumanda ile yapılan sınırsız eğlencesi var 4. 4
  haticeasln
  Üye
  Samsung uygulama olarak daha fazla ama kullanılabilir yani işimize yarayan uygulama sayıları hemen hemen aynı, smart TV' de kolay ve rahat bir şekilde gezinebilmek için LG' nin magic motion kumandası, Samsung' un ise QWERTY kumandası var. Fakat, hem fiyat hem tasarımı ve kolaylığı ile Magic Motion kumandası daha iyi.

 5. 5
  gulsah10
  Üye
  samsungun bu QWERTY kumandası şu kılavye gibi olandı değildi

 6. 6
  zişann
  Üye
  O eski kumandaymış Gülşah,Samsung'un yeni smart tv'lerinde kullandığı yeni kumanda bu.


 7. 7
  gulsah10
  Üye
  buda taklit işte ıphone benzeyen bişey yapmışlar. kaç kuruşmuş bu :)

 8. 8
  foralev
  Üye
  Zişann bunun kumanda olduğundan emin misiniz? Bence bu olsa olsa cep telefonudur:))

 9. 9
  gulsah10
  Üye
  taklit değilde nedir bu şimdi

 10. 10
  P®øƒєﻛﻛíøиαL
  Usta Üye
  Şu an Türkiye'den satış gerçekleştiren bir çok televizyon markalarının modellerinde Smart tv uygulaması mevcut. İnternet TV dediğimiz bu özellik sayesinde evinizde rahatlıkla televizyonunuz üzerinden kablosuz olarak internete erişip film izleyebilir,sörf yapabilirsiniz. Televizyonunuza özel uygulamaları indirebilirsiniz.
  Peki hangi TV'nin smart uygulaması daha geniş ve iyi.
  Foralev'in sorduğu LG 650S modellerinde smart tv uygulamasını kullanabilmeniz için USB üzerine Wifi dungle ( wiriless adaptör) takmanız gerekiyor ancak bu sayede evinizde ki kablosuz internete ulaşabilirsiniz. Web browser özelliği ile internette sınırsız dolaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. bu tv'nin üzerinde ayrıca HD uydu alıcısıda mevcut çanaktan tv üzerine çekeceğiniz tek kablo ile uydu üzerinden yayınları izleyebilirsiniz. magıc kumandasını tv'deki oyunlarda ve internette mouse olarak kullanabilirsiniz. :)
  Samsung tv'lerde ise; Evinizdeki kablosuz internete herhangi bir ek aparata gerek kalmadan evinizdeki internet ağına kolaylıkla aynı notebooklerınızda olduğu gibi erişebilirsiniz. Açıkcası söylemek gerekirse uygulama ağı Samsung tv'lerde daha fazla. Ayrıca sınırsız dolaşacağınız Web browserinde hiçbir marka tv'nin şuan kullanamadığı flash player ve java uygulası mevcut yani internette sörf yaparken herhangi bir site üzerindeki videoları ve izleyebilir oyunları oynayabilir ve aynı zamanda bankacılık işlemlerinizi ve yemek siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz. :)
  Bir yandan tv izlerken diğer yandan sosyal ağlardan(facebook) üzerinden Qwerty kılavyeleriyle rahatlıkla chat yapabilirsiniz. ayrıca Iphone veye Android işletim sistemine sahip bir akıllı cep telefonunuz var ise Apple store yada android marketten Samsung remote control uygulamasınuı indirirerek televizyonunuza wifi üzerinden hükmedebilirsiniz. Dijital HD uydu alıcısı Samsung D6500,7000,8000 serileri içinde geçerlidir.

 11. 11
  gulsah10
  Üye

  Cevap: Smart tv ve Uygulamaları..

  Reklam  o kadar para aldıktan sonra bırakalımda yapsınlar birşeyler. bir kere samsung gibi bir markaya o gözlükler yakısıyormu nasıl ağır ve zararl ı

 12. 12
  P®øƒєﻛﻛíøиαL
  Usta Üye
  Hangi ürünü almak tabi ki tüketicinin kararı.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... Sonuncu8Sonuncu9
lg smart tv flash player nasıl yüklenir
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi