Lumma Modifiyeli X6 – CLR X 650 M

+ Yorum Gönder
Modifiye Bölümü ve Tuning Bölümünden Lumma Modifiyeli X6 – CLR X 650 M ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  gFb-Mmth
  Özel Üye
  Reklam

  Lumma Modifiyeli X6 – CLR X 650 M

  Reklam  Lumma Modifiyeli X6 – CLR X 650 M

  Forum Alev
  2010 Model X6 üzerinde çalışan Lumma Design yeni eserini tanıttı.  Daha önce Lumma tarafından modifiye edilmiş X6 modellerini görmüştük. Bunlardan biride geçtiğimiz yıl tanıtılan modeliydi. Lumma Design yine adını CLR X 650 M verdiği otomobilin motor gücünü dahada güçlendirerek piyasaya sürmeye hazırlanıyor.
  Diğer Lumma Design firmasının modifiyelerinden görmeye alıştığımız spor yapı, metalik detaylar araçta ön plana çıkıyor. Beyaz renk üzeri sihah ve karbon detaylar ile tanıtılan otomobil yan etekleri, yeniden tasarlanan arka tamponu, çift spoiler’ı ve 20 inç jantları ile modifiye tutkunlarını etkilemeye fazlasıyla yetiyor.

  Yeni modifiye X6′nın iç mekanında aliminyum detaylar deri döşeme ve arada yer alan iki adet tekli koltuk ön plana çıkıyor.

  Çift turbo beslemeye sahip 4.4 litrelik v8 motoru da modifiye edilmiş olan BMW X6 artık 670 beygir güç, 850 Nm tork üretebiliyor. 312 km/s hıza erişebilen arabada sürat artarken yol tutuştan taviz vermemek için 45 mm alçaltılmış. 2. 2
  AZADE
  Bayan Üye

  Cevap: Lumma Modifiyeli X6 – CLR X 650 M

  Reklam  BMW x6 modeli tüm dünyada sınıfının en güzel arabası olarak değerlendirilmiştir.Bu araç çok konforlu,emniyetli ve hızlı manevra kabiliyetine sahiptir.Çok pahalı olması onun satışlarını engellememiştir.+ Yorum Gönder
bmw x6 modifiye
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi