Dans Et Benimle kitap özeti tanıtımı

+ Yorum Gönder
Kültür-Sanat ve Ücretsiz E-Kitaplar Bölümünden Dans Et Benimle kitap özeti tanıtımı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Dans Et Benimle kitap özeti tanıtımı

  Reklam  Dans Et Benimle kitap özeti tanıtımı

  Forum Alev
  Özeti

  "Çocuğunu evlatlık veren birisini tanıyorum. Bu yaptığı en zor şeydi. Ve tam olarak neler hissettiğini bilmesem de şunu biliyorum ki onu terk etmeyi asla istemezdi. Asla!" Hayatın dar patikalarında yürümeye bir dansla başlayan Jane, evlatlık verdiği, vermeye mecbur bırakıldığı, kızı Chloe'nun acı veren özlemini uzun seneler sessizliğe bürünmüş yüreğinde yaşar.

  Bir tarafta kızının hayatını altüst etmek istemezken öbür tarafta annelik duygularını dizginlemekte zorlanır. Chloe'ya ilk önce bir dost gibi yaklaşan Jane, ustaca kaleme alınmış bu romanda, kendini bir zamanlar yaşadığı zorlukları yaşayan kızına yardım ederken bulur. Uzun bir zaman yaşanmışlığını ve kalp kırıklarını onarmaya çalışan Jane'e hayat mutluluğa giden yolda yürümesi için artık göz kırpmıştır ve bir zamanlar onu karanlığa sürükleyen dans, ona yeni bir aşkı ve kızını geri vermiştir.


  Künyesi

  Luanne Rice

  · Tual Yayınları
  · Basım Tarihi : 04 - 2010
  · ISBN : 978-605-88731-0-0
  · Sayfa Sayısı : 322
  · Etiket Fiyatı : 18.00 TL 2. 2
  AYSEVEN
  Bayan Üye

  Cevap: Dans Et Benimle kitap özeti tanıtımı

  Reklam  Luanne Ricenin eseri olan Dans Et Benimle tual yayınlarının yayınıdır basım tarihi 2010 yılı olan eser 322 sayfadan oluşmaktadır+ Yorum Gönder
dans et benimle kitap özeti
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi