Beynin Gizli Güçleri(Amargi Hiller) Özeti

+ Yorum Gönder
Kültür-Sanat ve Ücretsiz E-Kitaplar Bölümünden Beynin Gizli Güçleri(Amargi Hiller) Özeti ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  xRockİnGirLx
  Süper Moderator
  Reklam

  Beynin Gizli Güçleri(Amargi Hiller) Özeti

  Reklam  Beynin Gizli Güçleri(Amargi Hiller) Özeti

  Forum Alev


  Bu kitaptan öğreneceğiniz teknikler ve bilgiler sayesinde hayatınız sonsuza dek değişecek! Koşullarınızı ve Gerçekliğinizi değiştirecek gücün içinizde olduğu düşüncesi ulaşılmaz bir şey olmaktan çıkacaktır. Bazı insanlar bunu uzun zamandır kullanıyorlar. Peki ya siz daha önce bu teknikleri hiç duymadınız ya da öğrenmediniz mi? Artık sır olarak tutulan bilgilerin açıklanma zamanı!

  Bu kitapta anlatılan teknikleri kolay bir şekilde aktarmak için eğlenceli bir konu seçtim. Teknikleri; Baştan Çıkartma ve Cezbetme konusu üzerinden anlattım fakat bu sizi yanıltmasın, okuduğunuzda farkedeceksiniz ki bütün teknikler istediğiniz her konu ve alan için değiştirilerek kullanılabilir. Önemli olan tekniklerin temelini, barındırdıkları güçleri ve içerdiği öğeleri kavramanızdır. Bunu yaptığınızda; Sağlık, İlişkiler, Para ve aklınıza gelen her konu için bu güçlü teknikleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Bu kitap görünmez dünyayı nasıl ele geçireceğinizi ve nasıl kendi komutanıza alacağınızı gösterecektir. Bunu yapmaya başladığınızda hayatınızın akışı değişecektir.

  Kendi kategorisinde kült olan bu kitap Dünya'da yankı uyandırmıştır. Dünya'nın bir çok ükesinde İnsanlar, kitapla ilgili çalışma grupları kurmuş ve yöntemleri uygulayarak elde ettikleri başarıları birbirleriyle paylaşmışlardır. Günlük yaşam içinde bu tarz konular yeterli ciddiyetle ele alınmamaktadır. Bu bilgiler sadece bir hayal ürünü ya da bir televizyon gösterisi zannedilmekte ve bu nedenle insan potansiyelinin o sonsuz yapısı keşfedilememektedir. Bu kitap potansiyelinizi aktive etmeniz için size muhteşem bir kaynak olacaktır.


 2. 2
  AYSEVEN
  Bayan Üye

  Cevap: Beynin Gizli Güçleri(Amargi Hiller) Özeti

  Reklam  Beynin gizli güçleri Amargi Hillerin kitabıdır kitaptan alıntılar sayesinde uyku ihtiyacınızı azaltabilirsiniz .enerji seviyenizi yükseltebilirsiniz+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi