Öss'de İstediği Olmayana Universite Kazanamayanlar Bulgaristanda Universite

+ Yorum Gönder
Öğretim ve Üniversiteler Bölümünden Öss'de İstediği Olmayana Universite Kazanamayanlar Bulgaristanda Universite ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Reklam

  Öss'de İstediği Olmayana Universite Kazanamayanlar Bulgaristanda Universite

  Reklam  Öss'de İstediği Olmayana Universite Kazanamayanlar Bulgaristanda Universite

  Forum Alev
  Yurt Dışında Universite okumak ,istediğiniz bölümde okumak veya bu Ülkemizdeki öss düzeni yüzünden istediğiniz bölümleri okuyamamış veya okuyamamaktan korkuyorsunuz.

  Bulgaristan 1 ocak 2007 Avrupa Birliğine girmiştir.Buradan Aldığınız Mezun olduktan sonra almış olduğunuz diploma ABD, Avrupa ve Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olan EUA(Avrupa Üniversiteler Birliği) diploması olacaktır.Ve YÖK tarafından akreditasyonu olan üniversite diploması olacaktır.
  Bulgaristan daki universitelere girmek için okul notlarınız okul ve bölümüne göre değişiyor.
  Bulgaristan'daki en iyi okullar Başkent Sofya'dadır.Okul kayıt ve diğer işlemler için bir çok şirket öğrencilerden yüksek mevlalar istemektedir yada oturum ve diğer işlemleri ile ilgilenmemektedir.

  Bu uğurda Sofya'daki TÜrk öğrenciler bir site açmıştır.Bu oluşum öğrenciler tarafından kurulmuştur.Ve yurt dışında öğrenci birliği oluşumunun örneğidir.

  Bulgaristan'da universite kayıt işlemleri ve diğer konular için.

  www.sofyaturk.com bilgi alabilrsiniz. 2. 2
  aylinksyl
  Yeni Üye

  --->: Öss'de İstediği Olmayana Universite Kazanamayanlar Bulgaristanda Universite

  Reklam  Arkadaşlar merhaba, Bulgaristan Üniversitelerinde öğrenim görmek isteyen arkadaşlarımız www.studyplustr.com adresini de ziyaret edebilirler.Askerlik tecilinden üniversite harçlarına, tahmini yaşam masraflarından Bulgaristan üniversitelerinin bölümlerine kadar tüm ayrıntıları görebileceğimiz bir adres.+ Yorum Gönder
istediği üniversiteyi kazanamayanlar
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi