Hande Soral Kimdir?

+ Yorum Gönder
Biyografi ve Ünlü Bayan Sanatçı Biyografileri Bölümünden Hande Soral Kimdir? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Hande Soral Kimdir?

  Reklam  Hande Soral Kimdir?

  Forum Alev
  Hande Soral

  Doğduğu Şehir: Bursa / İnegöl

  Doğum Tarihi: 02.02.1987

  Nasıl Keşfedildi: 'Komedi Dükkanı' programına seyirci olarak gittim. Seyircilerden birini sahneye istediler. Ben de hazır gitmiştim, çantam elimde bekliyordum. Birini istediklerinde çıktım sahneye. İzleyenler ve yönetmen de beğenince normalde beş dakika oynamam gerekirken, 45 dakika sahnede kaldım. Dizinin cast’ını yapan ajans şans eseri programı izleyince kendimi bu dizide buldum.

  Oynadığı Diziler: Küçük Kadınlar


  Okuduğu Olmuş Lise: Turgutalp Anadolu Lisesi (Eşit Ağırlık Okumuştur.)

  Okuduğu Olmuş Üniversite : İstanbul Bilgi Üni. Psikoloji Bölümü


  Hande Soral

  Hayali gerçek oldu

  BİLGİ Üniversitesi Psikoloji Bölümü 4. sınıf öğrencisi ve 3 senedir İstanbul’da yaşıyor; 21 yaşında.

  Dizinin cast’ını yapan ajans kendisini ‘Komedi Dükkanı’nın bir bölümünde sahnede izledikten sonra görüşmeye çağırmış ve deneme çekiminden sonra bu diziye katılmış.

  Dizi ve film oyunculuğu için özel eğitim alınması gerektiğine inanıyor. İlkokul yıllarında tiyatroyla başlayan oyunculuk hayalinin onu rol aldığı bu ilk diziye kadar getirmesinden memnun. Önümüzdeki günlerde devam eden psikoloji eğitimimi tamamlamayı istiyor. Psikolojinin hem hayatına hem de oyunculuğuna olumlu katkılar yaptığını düşünüyor.

  Canlandırdığı Armi karakteri 5 kız kardeşten en büyüğün bir küçüğü, 17 yaşında lise son sınıf öğrencisi. Asi ruhlu, hakkını arayan, erkek gibi büyümüş, büyütülmüş bir kız. Anne ve babanın ölümünden sonra kızların babası rolünü üstlenmiş. Utku’ya âşık olarak ilk kez genç kız olduğunun da farkına varmaya başlıyor ve olaylar gelişiyor

  hande-soral-0.jpg

  hande-soral.jpg
 2. 2
  MÜCEN
  Bayan Üye

  Cevap: Hande Soral Kimdir?

  Reklam  2014 yılı çalıkuşu dizisinin sevilen oyuncusudur şubat bin dokuzyüz seksen yedi bursa doğumludur yeni sevilen dizi oyuncularından olan hande soralı ayrıca küçük kadınlar dizisinden hatırlıyoruz+ Yorum Gönder
17 yaşındaki kız resimleri,  17 yaşındaki kızlar,  17 kızlar,  erkek arayan kızlar,  5 kız
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi