Demet Şener Kimdir

+ Yorum Gönder
Biyografi ve Ünlü Bayan Sanatçı Biyografileri Bölümünden Demet Şener Kimdir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Demet Şener Kimdir

  Reklam  Demet Şener Kimdir

  Forum Alev
  11 Nisan 1977 yılında İstanbul'da doğan Demet Şener, Nişantaşı Kız Lisesi'nden mezun oldu. Mankenliğe 1994 yılında başladı ve bir yıl sonra 1995’de Türkiye Güzeli seçildi. Televizyonda "Vip Suare" ve "Şans Direksiyonu" adlı programların sunuculuğunu yapan Şener, "Bir Demet Tiyatro" ve "Böyle mi Olacaktı" adlı televizyon dizileriyle oyunculuk hayatına başladı. Daha sonra Gani Müjde’nin yazıp yönettiği, aralarında Cem Davran, Hande Ataizi, Mehmet Ali Erbil ve Nurseli İdiz gibi ünlü sanatçıların da olduğu "***** Bizans" adlı sinema filminde oynadı ve bu film hemen hemen herkes tarafından çok beğenildi.

  Ardından 1999 yılında, Mustafa Altıoklar’ın senaryosunu yazıp yönettiği "Asansör" filminde Arzu Yanardağ, Emre Altuğ, Cem Özer, Mustafa Uğurlu ve Funda Barın gibi oyuncuların yanında yer aldı. 1 yıl sonra da 2000 yapımlı film olan Hemşo’da oynadı sanatçı. Ülkerspor’lu İbrahim Kutluay’la beraber yaşayan Demet Şener, bu filmde Mehmet Ali Erbil, Okan Bayülgen, Özlem Yıldız, Sümer Tilmaç ve Yılmaz Köksal’la beraber rol aldı ve Tatyana ismindeki bir Romen ******yi canlandırdı.

  Milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile 2005 yılında evlendi.

  3 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile Çırağan Sarayı'nda yapılan muhteşem bir düğünle evlendi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın kıydığı nikahta, Şener'in nikah şahitliğini mankenlik ajansı sahibi Gaye Sökmen yaparken Kutluay'ın nikah şahitliğini ise Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yaptı.
 2. 2
  AZADE
  Bayan Üye

  Cevap: Demet Şener Kimdir

  Reklam  Türkiye güzeli manken ve iş kadınıdır.Kendisi milli basketbolcu İbrahim Kutlay ile evlenmiştir.O dönemlerde sürpriz bir evlilik olarak görülmüştür.Zira Eşi diğer Demet Akbağ ile evlenmesi bekleniyordu.+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi