Abdulkadir Şaşmaz'ın Oğlu oOan Necati Şaşmaz Kimdir?

+ Yorum Gönder
Biyografi ve Ünlü Erkek Sanatçı Biyografileri Bölümünden Abdulkadir Şaşmaz'ın Oğlu oOan Necati Şaşmaz Kimdir? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  gökçe34
  Özel Üye
  Reklam

  Abdulkadir Şaşmaz'ın Oğlu oOan Necati Şaşmaz Kimdir?

  Reklam  Abdulkadir Şaşmaz'ın Oğlu oOan Necati Şaşmaz Kimdir?

  Forum Alev
  necati sasmaz.jpg


  Abdulkadir Şaşmaz'ın oğlu olan Necati Şaşmaz 1971'de Elazığ'da doğdu. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini Kanada'da tamamladı.

  Amerika'da 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiği sırada geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerikada yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika'ya varamadan geri dönen Şaşmaz, sonradan ailesinin çekincesi ve ısrarı üzerine Amerika'ya dönmekden vazgeçti.

  Hayatına Türkiye'de devam etme kararı alan Necati Şaşmaz, Ankara'da sigorta acentesi açtı. Çok geçmeden İstanbulda Osman Sınav'la bir iş görüşmesine oturdu. Kendisine bir yapımın senaryo ekibinde yer alması teklifi geleceğini beklentisi ile görüşmeye gitti. Osman Sınav'ın "Bir dizi düşünüyoruz, seni de başrolde düşünüyorum" sözlerine, düşünmek istediğini söyleyen Şaşmaz, bir ay sonra teklifi kabul etti.

  Hayatını tamamen değiştirdiğini söylediği Kurtlar Vadisi projesine böyle başlayan Necati Şaşmaz, özel hayatının kalmadığını, "Beni sadece Ankara'da ismimle çağırıyorlar, İstanbul'da herkez Polat diyor" sözleri ile dile getirdi.

  Amcası, eski MHP milletvekili Tahir Şaşmaz, olan Necati'nin Raci Şaşmaz (Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi) ve Zübeyr Şaşmaz adında iki kardeşi vardır.
 2. 2
  deniz
  Yeni Üye

  --->: Abdulkadir Şaşmaz'ın oğlu olan Necati Şaşmaz

  Reklam  Sizi Ve Oynadığınız Rolü çok Beğeniyorum
  Emin çok Güzel Ney çalıyosunuzdur Ben Ney Sesinin Hayranıyım:):)+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi