Elie Saab Kimdir?

+ Yorum Gönder
Biyografi ve Ünlü Erkek Sanatçı Biyografileri Bölümünden Elie Saab Kimdir? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Elie Saab Kimdir?

  Reklam  Elie Saab Kimdir?

  Forum Alev
  Küçük yaşta dikişle tanışan ve bu gün dünyada pek çok ünlü starın tercih ettiği lübnan asıllı moda tasarımcısı.Hala daha merkezi lübnan'da bulunan moda evini daha yirmi yaşına gelmeden kuran saab sade ama şık tasarımlarıyla ortadoğunun versace'si olarak anılıyor.

  ‘Ortadoğu'nun Versace'si’ olarak bilinen Elie Saab'ın ağırlıklı olarak siyah, gül kurusu ve vişne tonlarından oluşan 2007-2008 Sonbahar-Kış kreasyonu, Paris moda haftası çerçevesinde düzenlenen defileyle tanıtıldı. Paris'te yaşayan Lübnan asıllı modacı Saab'ın, Paris'in ünlü Louvre Müzesi’nin yanındaki Le Carrousel salonunda 2007-2008 Sonbahar-Kış sezonu için hazırladığı 57 parça elbise görücüye çıktı. Kıyafetleri birbirinden güzel mankenler sergilerken, Saab'ın sıfır beden mankene defilesinde yer vermediği görüldü. Gece kıyafetlerinde şort ve mini eteğe öncelik veren Saab'ın kreasyonunda ağırlıklı olarak şifon ve krep benzeri kumaşlar göze çarptı. Gece kıyafetlerinde kullanılan siyah rugan geniş kemer ve kristal kıymetli taş işlemeler de modaseverlerden büyük alkış aldı. İlk olarak Ürdün Kraliçesi Rania ve Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad'ın eşi Esma Esad'ı giydirerek dikkatleri üzerine çeken Saab, son dönem de Hollywood yıldızlarının da tercih ettiği isimlerin başında geliyor.

 2. 2
  İLKİN
  Bayan Üye

  Cevap: Elie Saab Kimdir?

  Reklam  modacı olan elie saab çok zeki ve çalışkan yaratıcı bir kişiliğe sahipti lübnan da moda evini kurduğunda daha 20 yaşındaydı,daha sonra bu yolda ilerleme kateden modacı çık başarılı olmuştur+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi