Bilgisayarı Kapat Dediğim Zaman Siyah Ekranda Kalıyor Kapanmıyor

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 Bölümünden Bilgisayarı Kapat Dediğim Zaman Siyah Ekranda Kalıyor Kapanmıyor ile ilgili Kısaca Bilgi
  1. 1
    musty290
    Yeni Üye
    Reklam

Reklam

Forum Alev
    Arkadaşlar Bilgisayarı kapat diyorum her şey normal kapatılıyor diyo tamm ekran da kapanıyor Siyahlaşıyor. Ama Bilgisayar içten kapanmıyo ışıkları yanıyo motoru çalışıyo. Bu arada Bilgisayarım dizüstü Packert Ball Win7

Sorunu Çözerseniz Çok sevinirm ...:(:(

2. 2
    anti-man
    Yeni Üye

Cevap: Bilgisayarı Kapat Dediğim Zaman Siyah Ekranda Kalıyor Kapanmıyor

Reklam

Arkadaşlar Bilgisayarı kapat diyorum her şey normal kapatılıyor diyo tamm ekran da kapanıyor Siyahlaşıyor. Ama Bilgisayar içten kapanmıyo ışıkları yanıyo motoru çalışıyo. Bu arada Bilgisayarım dizüstü Packert Ball Win7
    Sorunu Çözerseniz Çok sevinirm
    ...:(:(

kadeşim sen kapat yerine uyku mudunu seçmiş olmıyasın yanlışlıkla ola bilirmi ve ya güncellemeler açık sen kapanmasını beklerken o kendiliğine uyku moduna giriyor ola bilir

işletim sistemin Windows 7 ise

3. 3
    Maximilyan
    Üye
    Bilgisayarını kapattıktan sonra fanı çalışıyor ve çalışmaya devam ediyorsa sistemsel bir hata var demektir bilgisayarına yeniden format atsan tertemiz olacağını umuyorum bence senın güç seçenelerinde bir sorunun var dosun hiç uğrasma at formatını kurtul...

4. 4
    Ziyaretçi
    millet bana yardım edermisiniz pc kapatılmıyor format atmak istedim makinayı bozdum kasadaki ışık sürekli yanıyor siyah ekram hiç bişey yok ........

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi