Pencereler arası hızlı geçiş sorunu

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows Vista Bölümünden Pencereler arası hızlı geçiş sorunu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  by_aykol42
  Yeni Üye
  Reklam

  Pencereler arası hızlı geçiş sorunu

  Reklam



  Pencereler arası hızlı geçiş sorunu

  Forum Alev
  Wİndows ta msnim açıkken msnde ki kişi listemden birine tıklayıp konuşma penceresi açmak istedigimde pencere açılmıyor..Pencerenin açılması için listenin oldugu sayfayı simge durumuna küçültmem gerekiyor.Ve her seferinde ugraştırıyor benı bu şekilde.
  Gene aynı şekilde msnde konuşma penceresinde biriyle yazışırken diger konuşma penceresine geçmem için önceki konuşma penceresini simge sağ üstteki "-" işaretine tıklayıp simge durumuna küçültmem gerekiyor.

  var mı bi çözümü çok gıcık edici bir durumla karşıkarşıyayım lütfen yardım edin...teşekkürler....



 2. 2
  DR.MATRİX
  Özel Üye

  --->: pencereler arası hızlı geçiş sorunu

  Reklam



  Sorununuzu anladmım bende de benzeri olmuştu...

  Silip tekrar yükledim..

  ama sorunu bilen arkadaşlar olabilir







 3. 3
  by_aykol42
  Yeni Üye
  arkadaşım silip tekrar yükledim az önce fakat bir değişiklik olmadı..lütfen ssadece görüntüleyip diğer konulara geçmeyin arkadaşlar rica ederim okuduğunuz zaman yardımcı olmya çalışın bana 8 kişi görüntülemiş bi arkadaş cevap yazmış diğer yedi arkadaın yorumu belki işe yarayacaktı...lütfen yorumlarınızı belirtin..







 4. 4
  by_aykol42
  Yeni Üye
  hocam benim konuyu kapatın kimsenin umursadığı yok malesef bir tane cevap geldi o da hiç tatmin edici değil işime yaramadı...lütfen açtığım konuyu kapatın...

 5. 5
  ileney
  Yeni Üye
  Selamun Aleyküm Kardeşim.Sorunun cevabı gayet basit.Ne demek istediğinizi de anladım çözüm şöyle ; Msn'yi açınız-->Sağ üst köşede (Kişi Ekle sekmesinin yanında) Menüyü Göster seceğini tıkla.---> Araçlara tıklayın--> HER ZAMAN ÜSTTE seçeneğinde ki onay işaretini kaldırın,sorun düzelir.

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi